Reval Hotel Latvija, 12.09.08, notiks kārtējais BridgeCamp

Šo piektdien Rīgā notiks otrā jauno mediju konference BridgeCamp, kas veltīta nevalstisko organizāciju un bibliotēku efektīvākas darbības organizēšanai, izmantojot iespējas kādas sniedz jaunie mediji (internets, sociālie tīkli, blogi, utt). Pasākums norisināsies 12.septembrī Reval Hotel Latvija konferenču telpās.

Uzreiz pēc BridgeCamp atklāšanas notiks pulksten 11:00 notiks paneļdiskusija “Kāda ir jauno mediju ietekme uz nevalstisko organizāciju un bibliotēku darbu”, kurā savu dalību ir apstiprinājuši politika.lv producente Krista Baumane, LNB Informācijas tehnoloģiju departamenta direktors Emīls Klotiņš, LNB Digitālās bibliotēkas informatīvo sistēmu projektētājs Edgars Jēkabsons, AS Diena interneta attīstības vadītājs Ģirts Slaviņš, kā arī blogeri un jauno mediju speciālisti Jānis Ziediņš, Maksims Berjoza un Ernests Štāls. Kā jau ierasts šāda topa pasākumos, konferencē var piedalīties jebkurš interesents bez ieejas maksas, iepriekš reģistrējoties pasākuma mājsalapā bridgecamp.lv, kur arī iespējams iegūt sīkāku informāciju ar gaidāmo pasākumu.

Analizējot iepriekšējo BridgeCamp šī gada aprīlī, konferences organizatori (biedrība Social Media Bridge) ir nolēmuši paplašināt gaidāmā pasākuma formātu un auditoriju, aicinot ne tikai nevalstisko un jaunatnes organizāciju, bet arī bibliotēku sektorā strādājošos, kuru aktivitātes jauno mediju apguvē kļūst aizvien pamanāmākas.
Pasākuma mērķis, tā pat kā iepriekš, ir neformālā gaisotnē dalīties ar zināšanām par brīvi pieejamām tehnoloģijām un kā tās izmantot sabiedriski nozīmīgiem mērķu sasniegšanai – izglītošanai, līdzdalībai, interešu aizstāvībai, informācijas vākšanai un apkopošanai, utml.

Iepriekšējā BridgeCamp konfertence ir uzskatāma par vairāk kā izdevušos – tika aplūkotas vairāk kā 20 dažādas specifiskas tēmas (Tīkla sabiedrība un pilsoniskā sabiedrība, Identitāte Interneta vidē, Web statistika, Google Maps, NVO un jaunie mediji, Kas ir RSS?, Kā strādā Google?, u.c.) pašas konferences ietvaros, kā arī tika izveidots ’tilts’ starp jauno mediju speciālistiem un nevalstisko organizāciju sektoru, kas vainagojies ar vērā ņemamiem rezultātiem un veiksmes stāstiem, no kuriem daļa (‘Support Laboratory’) arī tiks prezentēti piektdien.

Konferences organizatoru domubiedru vidū ir daudz jauno tehnoloģiju ekspertu, kas vēlas un var piemērot savas zināšanas un iemaņas, lai paplašinātu sabiedrības priekšstatu par interneta vidi un attīstītu tā lietošanas prasmes. Konferences iecerētais rezultāts – konferences dalībnieku (NVO un bibliotēku) skaidri noformulētas IT vajadzības, kuras varētu kļūt noderīgas to organizāciju darbībā; jauniegūtas zināšanas par tehnoloģijām, noderīgu kontaktu apmaiņa, iedvesma.

www.bridgecamp.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us