Razer piedāvā jaunu peli un peles paliktni spēļu cienītājiem

Uzņēmums, kas ražo dažādas ierīces spēļu cienītājiem, turpina iepriecināt savus fanus – šoreiz Razer piedāvā peli Razer Orochi™ un peles paliktni Razer Kabuto™. Uzņēmums preses relīzē apgalvo, ka Orochi ir pirmā klēpjdatoriem paredzētā pele, kura aprīkota ar 4000dpi Razer Precision™ 3G Laser sensoru. Peli var lietot ar vadu vai arī bez tā, pateicoties Bluetooth savienojamībai.

Orochi pelei ir 7 programmējamas pogas, Bluetooth 2.0 savienojamība un Razer Synapse On-board atmiņa, kas ļauj saglabāt lietotājiem profila informāciju tieši pelē. Ja nu AA tipa baterijas vairs nespēj peli uzturēt pie dzīvības, talkā nāks pelei pievienojamais vads. Divas AA tipa baterijas darbinot peli apmēram 1-3 mēnešus. Orochi izmēri ir 99mm x 67.8mm x 35mm.

[img]/images/upload/20090724115559.jpg[/img]
Kabuto peles paliktnis tiek raksturots kā ļoti plāns un mīksts, tas ir paredzēts spēļu cienītājiem, kam svarīga precizitāte. Paliktņa augstas kvalitātes mikrošķiedras virsa nodrošinās ļoti labu peles slīdēšanu, savukārt tā gumijotā apakša neļaus paliktnim izkustēties nepiemērotā brīdī. Novietojot paliktni uz klēpjdatora klaviatūras, to var izmantot kā displeja aizsargu. Paliktņa izmēri ir 280mm x 195mm x 1.2mm.

[img]/images/upload/20090724115644.jpg[/img]
Razer Orochi cena Eiropā būs 80 eiro, savukārt Razer Kabuto maksās 20 eiro. Pele veikalu plauktos nonāks šī gada septembra beigās, savukārt paliktnis – šī gada augustā.

[url=http://www.razerzone.com/gaming-mice/razer-orochi/]Razer Orochi[/url]
[url=http://www.razerzone.com/gaming-mousing-surfaces/razer-kabuto/]Razer Kabuto[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us