Razer paziņo par peli, kas paredzēta kreiļiem

[url=http://www.razerzone.com/]Razer[/url], populārais uzņēmums, kas ražo dažādas ierīces spēļu cienītājiem, paziņojis par uzņēmuma pirmo peli spēļu cienītājiem, kas speciāli paredzēta kreiļiem. Jaunās peles nosaukums ir [i]Razer DeathAdder Left Hand Edition[/i] un ražotāji apgalvo, ka tā ir pirmā datorpele, kas radīta, paturot prātā spēļu cienītājus kreiļus.

„Kreiļi jau ilgu laiku ir lūguši, lai izveidojam peli spēļu cienītājiem, kas būtu paredzēta cilvēkiem, kas peli vada ar kreiso roku, un mēs ļoti novērtējam mūsu fanu vēlmes,” stāsta Razer USA prezidents Roberts Krakovs. „Neliela spēļu cienītāju daļa zina, ka es pats esmu kreilis un es esmu patiešām priecīgs lietot peli, kura ir tik ērti vadāma ar kreiso roku.”

[img]http://datuve/images/upload/20100316182919.jpg[/img]
[i]Razer DeathAdder Left Hand Edition[/i] pelei ir pieci programmējami [i]Hypereponse[/i] taustiņi, uzņēmuma 1000Hz [i]Ultrapolling[/i] tehnoloģija un 3500 dpi [i]Razer Precision 3.5G[/i] infrasarkanais sensors. Peles cena būs 60 ASV dolāri Amerikā un 60 eiro Eiropā. Veikalu plauktos tai vajadzētu parādīties tuvāko nedēļu laikā.

[url=http://www.pocket-lint.com/news/32088/razer-deathadder-left-hand-edition]Pocket Lint[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us