Razer izziņo peles paliktni Vespula

Razer izziņojis Vespula – vieglu un spēlēm paredzētu peles paliktni, ko iespējams lietot no abām pusēm. Tā divas virsmas – “Speed Surface” un “Control Surface” – nodrošina attiecīgi ātru peles kustību un vissīkāko peles kustību uztveršanu.

“Razer Vespula tika veidots, domājot par geimeriem, kam nepieciešami atšķirīgi perifērijas risinājumi dažādām spēlēm, ko tie spēlē, jo katram spēļu žanram ir savs spēles stils. Jaunā tehnoloģija uzlabotajā divpusējā paliktnī dod geimeriem elastīgu izvēli starp gludu “Speed Surface” vai nedaudz rupjāku “Control Surface” virsmu,” teica Roberts “Razerguy” Krakovs, Razer USA prezidents. “Control Surface” ir ideāli piemērots geimeriem, kas veic mazas un precīzas kustības, bet “Speed Surface” – geimeriem, kas dod priekšroku plašām peles kustībām.

[img]http://datuve/images/upload/20100130185012.jpg[/img]
Ar Razer Vespula iespējams spēlēt ilgi bez pārtraukuma, jo tam ir ar gēlu pildīts plaukstas locītavas balsts, kas novērš nogurumu un sasprindzinājumu un kam piemīt sava priekšteča Razer eXact Mat pārbaudītais robustums un izturība. Bez tam jaunais paliktnis ir ar matētu un neslīdošu pārklājumu, kas ir nodilumizturīgs.

Razer Vespula cena ir 35 USD vai EUR, un tas ir pieejams visā pasaulē.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us