Pusaudzis uzlaboja iPhone4 balto korpusu pārdošanas biznesu agrāk par Apple

Ņujorkā dzīvojošais pusaudzis uzlaboja online iPhone4 balto korpusu pārdošanas biznesu agrāk par Apple. Bet, acīmredzot, viņa darbība nepatika kompānijai, ziņo The New York Observer.

17 gadus vecais Feijs Lams (Fei Lam) vienojās ar kompāniju Foxconn par komplektu piegādēm, kuri sastāv no gataviem iPhone 4 priekšējiem un aizmugurējiem paneļiem ar pogu Home.

Šo komplektu jaukums ir tāds, ka tajos ietilpstošās detaļas ir baltā krāsā. Kompānija Apple jau sen sola saviem faniem pienbaltu iPhone 4, bet jau vairākas reizes tika atlikta šo gadžetu izlaišana. Ne visi ir gatavi gaidīt tik ilgi, un Lams nolēma izmantot šo situāciju, atverot mājas lapu WhiteiPhone4Now.

Izrādās, ka cilvēki ir gatavi maksāt par tādu komplektu $280-300, un pusaudža mēneša apgrozījums sastādīja vairākus desmitus tūkstošus dolāru. Dažu mēnešu laikā Lams pārdeva apmēram 500 komplektus ar kopējo vērtību $130 000. Ar nopelnīto naudu viņš cer apmaksāt studijas Ņujorkas universitātē.

[img]http://datuve/images/upload/20101121164915.jpg[/img]

Tomēr, kad nākotnes plāni Lamam šķita jau realizēti, viņam negaidīti pienāca vēstule no kāda privātā detektīva, kurš vainoja viņu tirgošanā ar zagtām mantām. Tiesa, detektīvs atzinās, ka jau atstāja šo lietu, bet tagad kompānija Apple nodarbojas ar to patstāvīgi. Lams ir pārliecināts, ka nedarīja neko pretlikumīgu, tomēr tagad gaida oficiālu vēstuli vai zvanu no Apple.

Atliek cerēt, ka Lans sagaidīs vēstuli, nevis kratīšanu ar konfiskāciju. Šādi precedenti jau notikuši.

Kā avots izmantota The New York Observer.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us