PSP Go parādīšanās veikalos izraisa dažādas pircēju reakcijas

Vakar bija pirmā diena, kad PSP Go bija pieejams mazumtirdzniecībā. Patērētāju reakcija ir ļoti dažāda, jo daudzi potenciālie pircēji ir nepatīkami pārsteigti par konsoles augsto cenu. Jaunā modeļa (PSP-N1000) ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 250 ASV dolāri, savukārt iepriekšējā modeļa (PSP-3000) cena bija 170 ASV dolāri. Jaunajam modelim ir 3,8 collu displejs (vecajam modelim ir 4,3 collu displejs), WiFi un Bluetooth.

Jaunākās paaudzes PSP spēļu lejupielādei izmanto PlayStation Store. Spēle un to demo versijas var lejupielādēt un saglabāt konsoles 16GB iebūvētajā atmiņā, izmantojot Sony programmatūru datorā vai caur Playstation 3. Ietilpību var palielināt līdz 32GB, izmantojot Memory Stick Micro ierīci.Sony bija paziņojuši savus plānus par UMD (Universal Media Disc, kas tiek izmantots PSP-3000 modelī) maiņas programmu. Šī programma ļautu PSP īpašniekiem izmantot savas vecās spēles, taču tā dienas gaismu neieraudzīja juridisku un tehnisku problēmu dēļ. Uzņēmums cer PSP Store piedāvāt visu PSP programmatūras klāsti, pagaidām tajā lejupielādei ir pieejamas 225 spēles. Vairāki mazumtirgotāji ir apbēdināti, ka nevarēs nopelnīt, tirgojot PSP Go programmatūru un ir nolēmuši to boikotēt.

PSP Go galvenais uzdevums ir piedāvāt pieejamākas spēles mazākā un vieglāka konsolē ar ilgāku akumulatora darbības laiku. Konsoles mērķauditorija ir spēļu cienītāji, kuriem vēl nav portatīvas konsoles vai kuri nav apmierināti ar Nintendo DS Lite spēļu piedāvāto grafiku.

Raksta avots – [url=http://www.dailytech.com/PSP+Go+Launches+to+Mixed+Consumer+Reaction/article16387.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us