Problēmas ar Seagate cietajiem diskiem.

Pēdējo nedēļu laikā par kompānijas Seagate cietajiem diskiem Barracuda 7200.11 parādījušās vairākas sliktas atsauksmes. Neskaitāmi lietotāji par produkta kvalitāti sūdzas lielo interneta veikalu, piemēram, NewEgg.com, atsauksmju lapā – visi kā viens sūdzas par Barracuda „nobrukšanu” pāris mēnešus pēc tā iegādes.

Seagate savā mājas lapā norāda uz šo kļūdu – neliela Baracuda 7200.11 partija, īpaši ar 500 GB ietilpību, var kļūt nelietojama (nav iespējams piekļūt datiem) pēc datora izslēgšanas un ieslēgšanas. Līdzīgas problēmas ir arī Barracuda ES.2 SATA un DiamondMax 2.2. Šobrīd problemātiski gadījumi fiksēti lielā daļā pasaules (skat. attēlu). Pēc informācijas Latvijas forumos, arī pie mums nonākuši defektīvi diski.

[img]/images/upload/20090131160547.jpg[/img]
Problēmas risināšanai kompānija izlaidusi jaunu [i]firmware[/i] versiju, kas teorētiski labo šo kļūdu, un to īpaši rekomendē uzlikt visiem tiem, kas vēl nav paspējuši sabojāt savus diskus. Jauna [i]firmware[/i] pieejama arī 750 un 1000 GB diskiem.

Ražotājs ziņo, ka vienīgais veids kā atgūt cieto disku datus, ir vest tos pie speciālistiem, kas māk atgūt datus no bojātiem diskiem.

Saite: [url=http://seagate.custkb.com/seagate/crm/selfservice/search.jsp?DocId=207931]Seagate[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us