Prezentēts Iomega cietais disks, kura apdarē izmantota āda

Stils šodien stāv pāri visam – to ievērojis arī zināmais datu nesēju ražotājs Iomega, kas prezentējis klēpjdatoram paredzētu ārējo cieto disku ar īstas ādas apdari. Visas pasaules līdera datu aizsardzības un drošības jautājumos prezentētais 2,5 collu cietais disks, lai arī stilīgs, tomēr ir funkcionāls un pielietojams arī ikdienā.

Iomega eGo Leather Portable Hard Drive ir portatīvā datora izmēra cietais disks (tam nav nepieciešama papildus barošana kā vien USB 2.0 datu kabelī esošā), un tā ietilpība ir 250 gigabaiti. Kā apgalvo ražotājs, šis ir vienīgais cietais disks ar ādas apdari, kas to padara ne vien stilīgu, bet arī sava ziņā ekskluzīvu. „Visā pasaulē Iomega eGo portatīvo cieto disku var atpazīt pēc brīnišķīga dizaina un šī ādas versija tikai paaugstina ekskluzīvo izskatu,” skaidro Toms Kampers (Tom Kampfer), Iomega prezidents.

[img]/images/upload/Iomega_Leather_eGo_2.jpg[/img]
Tāpat ierīce ir samērā droša, kas ir īpaši aktuāli ceļotājiem – Leather Drive ir Drop Guard tehnoloģija, kas ļauj izturēt pat smagus triecienus. Iomega apgalvo, ka iespējams izdzīvot diskam, kas mests no teju 130 cm augstas vietas, kas ir par apmēram 30 cm vairāk nekā citu ražotāju piedāvājums.

[img]/images/upload/Iomega_Leather_eGo_1.jpg[/img]
Par 150 ASV dolāriem nopērkamais disks ir nokomplektēts pilnībā – tā iepakojumā atrodams gan USB kabelis, gan dažādas pamācības, gan datu rezerves kopiju veidošanas programmas licences numurs (pati EMC Retrospect HD programma gan ir lejupielādējama no interneta). Oficiāli ražotājs piedāvā tikai viena gada garantiju.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us