Prezentēti Nokia Supernova 7210, 7310, 7510 un 7610 mobilie tālruņi

Jau kādu laiku pasaulē tika baumots un ziņots par Nokia Supernova sērijas tālruņiem, taču līdz pat šim brīdim tie nebija oficiāli apstiprināti. Saprotot, ka ne visiem der viens un tas pats stils, somu ražotājs radījis nedaudz citādāka dizaina mobilās ierīces, tādējādi kaut nedaudz atgriežoties vecajā, labajā Nokia stila pagātnē. Tiesa, šoreiz stāsts ir par stilu, nevis tehnoloģijām.

Kompānija prezentējusi divus viengabala sakaru aparātus 7210 un 7310, kā arī gliemežvāka tipa atvāžamo tālruni 7510 un tā saukto slīteni (slider) 7610. Visas ierīces pieejamas dzīvespriecīgās krāsās un piemērotas kā sievietēm, tā vīriešiem. Līdz ar stilu, šajās ierīcēs domāts arī par tehnisko pusi un ikkatrs tālrunis ir līdzvērtīgs konkurentiem. „Tā kā mēs aizvien vairāk paļaujamies uz mobilo tālruņu spēju sniegt komunikāciju, tie kļuvuši par mūsu „spoguli”,” skaidro Nokia viceprezidents Džo Harlovs (Jo Harlow). Ar šiem tālruņiem Nokia atkal atgriezušies pie nomaināmajiem vāciņiem, kas paver plašas modificēšanas iespējas.

[b]Nokia 7610 Supernova[/b]
7610 ļauj ne tikai sazināties un izmantot internetu (EDGE), bet arī izklaidēties – ierīcei ir FM radio un MP3 atskaņotājs. Vienīgais slīdeņa tipa tālrunis Supernova sērijā ir aprīkots ar 3,2 megapikseļu kameru, divām LED zibspuldzēm un 8x digitālo tālummaiņu. Tālrunim ir TV izeja, lai attēlus varētu apskatīt arī lielākā formātā. Veikala plauktā iespējams izvēlēties vairāku krāsu tālruņus – „tērauda” zilā un sarkanā vai gaišā ceriņu un „tērauda” zilā. Nokia 7610 Supernova (nejaukt ar parasto 7610!) būs pieejams gada trešajā ceturksnī un ierīces cena plānota 230 Eiro robežās bez nodokļiem.

[img]/images/upload/Supernova7610.jpg[/img]

[b]Nokia 7510 Supernova[/b]
Gada pēdējā ceturksnī pieejamā ierīce (180 Eiro bez nodokļiem) pēc Nokia vārdiem ir apveltīta ar „nepārspējamu mehānisku izturību un metāla enģi, un tajā pat laikā maigu sajūtu, paņemot to rokās”. Tālrunim ir 2 megapikseļu fotokamera ar zibspuldzi un komplektācijā iekļautu 512 MB microSD atmiņas karti. Savukārt 2,2 collu lielais QVGA ekrāns ļaus ērti piekļūt visām tālruņa funkcijām un arī internetam. Arī šis Supernova telefons var „pārģērbties” ar Xpress-On vāciņu palīdzību. 7510 ir iebūvēts FM radio un MP3 failu atbalsts, kā arī A-GPS.

[img]/images/upload/Supernova7510.jpg[/img]

[b]Nokia 7310 Supernova[/b]
Papildus klasiskajām tālruņa iespējām, aparātam ir 2 megapikseļu kamera un TV izeja, kas ļauj ne tikai apskatīt bildes, bet arī spēlēt spēles uz „lielā ekrāna”. Izklaides ziņā 7310 ir integrēts FM radio ar RDS, kā arī MP3 atskaņotājs. Tālruņa nomaināmie vāciņi nav vienkāršs plastmasas gabals – tie ir teksturēti un tas uzlabo ne tikai ergonomiku, bet arī izskatu. Veikalu plauktos līdz ar tālruni (pieejams „tērauda zilajā”, „wasabi zaļajā” un „candy rozā” krāsās), kurš tur parādīsies jau līdz gada vidum (155 Eiro bez nodokļiem), būs atrodami pieci dažādi vāciņi: „sēņu sudrabots”, „plūmju ievārījums”, „elektriski zils”, „sulīgi dzeltens” un „espresso brūns”.

[img]/images/upload/Supernova7310.jpg[/img]

[b]Nokia 7210 Supernova[/b]
Tālrunis paredzēts tiem „stilotājiem”, kas vēlas to darīt lēti un vienkārši. Ierīce ir plāna un gaisīga, kas ļauj cenu samazināt līdz 120 Eiro pirms nodokļu nomaksas (pieejams trešajā gada ceturksnī). Tā pat kā iepriekšējiem tālruņiem, šim ir atmiņas kartes ligzda, kurā ievietotajā kartē var saglabāt mūziku no datora vai Nokia Music Store. 7210 ir aprīkots ar 2 megapikseļu kameru pašu vienkāršāko dzīves situāciju iemūžināšanai.

[img]/images/upload/Supernova7210.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us