Prezentēta Nintendo Dsi konsole

Tikai pirms pāris dienām avoti [url=http://datuve/raksts/2114/Jauna_Nintendo_DS_versija_varetu_tikt_prezenteta_jau_sogad]ziņoja[/url], ka Nintendo šī gada laikā plāno prezentēt jaunu portatīvās spēļu konsoles DS versiju. Šodien jaunā konsole oficiāli ieraudzījusi dienasgaismu un jau nopērkama Japānas elektrotehnikas veikalos.

Nintendo Dsi paver jaunas iespējas un aptver plašāku patērētāju loku – konsole ir kļuvusi par universālu multimediju ierīci, kas apvieno spēļu iespējas ar interneta pārlūkošanu, fotokameru un multimediju failu atskaņošanu.

[img]/images/upload/dsi_black.jpg[/img]
Ārēji jaunā Dsi izskatās teju identiska populārajai DS konsolei, taču tai ir vairākas izmaiņas. Ierīcei ir 3,25 collu ekrāns (iepriekšējo 3 collu vietā), kā arī divas video/foto kameras – viena ārpusē, viena iekšpusē. Kameras piedāvā 640×480 punktu izšķirtspēju, kas pēc Japānas standartiem ir aizvēsturisks rādītājs, taču Nintendo uzsver, ka kameras vairāk piemērotas jautrībai, nevis momentfoto veidošanai. Nintendo Dsi aprīkots ar SD kartes ligzdu, kas ļauj ērti paplašināt ierīces atmiņu.

[img]/images/upload/dsi_white.jpg[/img]
Jaunā konsole ir tikai 18,9 milimetrus bieza (vecā versija – 21,9mm) un tās cena Japānā – 180 ASV dolāri.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us