Pretpirātisma grupa zaudē tiesā, un nevēlas segt tās izmaksas

Pretpirātisma grupa AFACT, pārstāvot vairākas Holivudas filmu studijas, zaudējot tiesā Austrālijas interneta pakalpojumu sniedzējam iiNet, nolēmusi vērsties tiesā atkārtoti, lai izvairītos no tiesas lēmuma – apmaksāt tiesāšanās izdevumus. Austrālijas Federālās tiesas lēmums, lemjot par labu interneta pakalpojumu sniedzējam iiNet, noteica AFACT atmaksāt 5, 08 miljonus ASV dolāru lielos izdevumus, ko iiNet nācās iztērēt tiesāšanās laikā. Lietā iesaistītais interneta pakalpojumu sniedzējs netika atzīts par vainojamu iespējamos klientu pārkāpumos.

Pēc AFACT sacītā, tā neesot gatava atmaksāt iiNet tiesāšanos pilnībā, jo esot bijuši elementi, kas ir bijuši viņu labā, piemēram, sākumā iiNet apgalvoja, ka klienti nedalās ar autortiesību aizsargātu materiālu, kaut gan procesa gaitā atzina, ka tie tomēr dalās ar autortiesību aizsargātu materiālu. Tāpat AFACT norādīja uz to, ka papildus argumenti viņu labā vēl tiks sniegti.

„Mēs neprasījām būt iesaistīti tiesas procesā – iesūdzēja mūs, bet lēma par labu mums,” ZDNet portālam skaidroja iiNet pārstāvis. Pēc Michael Malone kunga teiktā, zaudēja viņi (AFACT), jāmaksā viņiem.

AFACT jeb Australian Federation Against Copyright Theft pārstāv Village Roadshow, Universal Pictures, Warner Bros Entertainment, Paramount Pictures, Sony Pictures Entertainment, Twentieth Century Fox Film Corporation, Disney Enterprises studijas, kā arī Seven Network, kas uzsāka tiesiskās darbības, apgalvojot, ka interneta pakalpojumu sniedzējs neko nav darījis, lai novērstu ar autortiesībām aizsargātu materiālu izplatīšanu, izmantojot BitTorrent.

[url=http://torrentfreak.com]torrentfreak.com[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us