Preses ziņa: Samsung piedāvā Samsung NC10 piezīmju datoru ar 10,2 collu ekrānu

Samsung Electronics Ltd. šodien paziņoja par savu ienākšanu globālajā netbook datoru tirgū, laižot klajā Samsung NC10. Mazais, vieglais un neticami funkcionālais netbook NC10 ir moderna alternatīva šobrīd tirgū piedāvātajiem piezīmjdatoriem.

Dinamiska elegance

NC10, kas izstrādāts, domājot par dinamiskās uzņēmējdarbības elites vajadzībām, ir izgatavots tik profesionāli, ka jūs varēsiet sasniegt vēl labākus rezultātus, arī atrodoties kustībā, un tas joprojām izskatīsies satriecoši! Tā sevišķi kompaktā un elegantā korpusa lielisko izskatu papildina kvalitātes garantijas, ko sniedz pārdomāts un integrēts ražošanas process. Turklāt tas ir pieejams vairākās izteiksmīgās un modernās krāsās: baltā, klasiskā Samsung klaviermelnajā krāsā un unikālā metāliski zilā krāsā.

Neiedomājama mobilitāte

Lai gan tas ir viens no pasaulē visvieglākajiem 10,2 collu netbook datoriem, kas sver tikai 1,33kg* ar 6 šūnu akumulatoru, NC10 ir aprīkots ar satriecošu 10,2 collu WSVGA (1024 x 600) SuperBright© Non-Gloss LED ekrānu un standarta izmēra, ergonomisku piezīmjdatora tipa tastatūru, kas padara drukāšanu daudz ērtāku salīdzinājumā ar citiem līdzīga veida izstrādājumiem.

Turklāt Intel vismazākais un visekonomiskākais procesors Intel® Atom™ ļauj NC10 nodrošināt īstu datora jaudu vieglākā, mazākā un lētākā ierīcē. Pateicoties integrētai Microsoft™ Windows® XP Home operētājsistēmai, kā arī 80-160GB cietā diska atmiņas iespējām, NC10 arī rada jaunu netbook datoru cenas un veiktspējas attiecības standartu.

Vienmēr kustībā

NC10 sevišķi izturīgais Protect-o-Edge© korpuss spēj izturēt ikdienas triecienus un pārbaudījumus, tādēļ šis netbook ir ideāls mobila dzīves veida piekritēju sabiedrotais. Jūs arī varat ilgāk strādāt ar datoru, izmantojot tikai akumulatora barošanu, kas sniedz jums vēl lielāku brīvību un mobilitāti. Pateicoties 6 šūnu akumulatoram, kas spēj darboties gandrīz 8 stundas*, šī mini spēkstacija ļauj ilgstoši strādāt ar barošanas avotam nepieslēgtu datoru.

Viss saziņai nepieciešamais

NC10 sniedz patērētājiem jaunu interneta piekļuves veidu gan atrodoties mājās, gan ceļojot. Tas var lepoties ar virkni uzlabotu saziņas tehnoloģu, tai skaitā Atheros® 802.11b.g bezvadu LAN ātrai interneta piekļuvei, kā arī 10/100 Ethernet LAN un papildaprīkojuma Bluetooth 2.0+EDR*. Tas ir arī aprīkots ar integrētu digitālo kustību kameru, tādēļ jūs varēsiet sazināties, izmantojot video konferences vai tūlītējo ziņojumapmaiņu. NC10 ir iebūvēts arī „trīs vienā” multi atmiņas karšu lasītājs, VGA savienojums, mikrofona ievades ports, stereo austiņu izvades ports un 3 USB porti.

Antibakteriāla tastatūra

Visbeidzot, NC10 ir aprīkots ar pārsteidzošo Samsung inovāciju – Silver Nano tehnoloģiju. Neticami smalka, nano izmēra sudraba jonu pulvera izsmidzināšana uz tastatūras neļauj baktērijām izdzīvot un vairoties, radot higiēniskāku personāldatora izmantošanas vidi.

Premium klase, izcila ekonomija

NC10 ir ideāli piemērots tiem, kuri vēlas iegādāties savu pirmo datoru vai papildu piezīmjdatoru. Tā zemā cena un praktiskā funkcionalitāte sniedz ērtu veidu, kā piekļūt tīmeklim, e-pastam un saziņas tīkliem.

HS Kims (HS Kim), Samsung datorsistēmu nodaļas viceprezidents, komentēja: “Mēs jau kādu laiku pētām netbook datoru tirgu, lai noskaidrotu, kādu pievienoto vērtību mēs varētu sniegt saviem pircējiem. Izmantojot savu plašo pētniecības un attīstības tīklu, mēs esam rūpīgi izpētījuši, kas patērētājus neapmierina šajos produktos, piemēram, mazas tastatūras un īss akumulatora darbības ilgums, kas bija ļoti vērtīga informācija un ļāva mums izstrādāt produktu, kas, mūsuprāt, atbilst patērētāju vajadzībām. Mazs, viegls un ar pietiekamu jaudu un funkcionālajām iespējām mobilam darbam un tīmekļa pārlūkošanai – NC10 piedāvā visas interneta izmantošanas iespējas vienā ierīcē.”

RAKSTURPAZĪMES:

Intel® Atom™ procesors

Aprīkots ar Intel mazāko un ekonomiskāko procesoru Intel® Atom™, kas ir īpaši izstrādāts, lai sniegtu satriecošu interneta lietošanas pieredzi netbook lietotājiem. Intel® Atom™ procesors ar pilnīgi jaunu mikro arhitektūru paaugstina enerģijas izmantošanas efektivitāti, paildzinot akumulatora darbības laiku un vienlaikus sniedzot augstāku mobilo veiktspēju un ātrāku sistēmas reaģēšanas spēju.

Oriģinālā Microsoft Windows® XP Home operētājsistēma

Ar multivides raksturpazīmēm pieblīvētās Windows XP Home Edition operētājsistēmas mērķis ir atbrīvot jūsu netbook datora pilno potenciālu. Windows XP Home Edition operētājsistēma, kas izstrādāta tieši mājas lietošanai, sniedz aizraujošu digitālā laikmeta pieredzi. No digitālajām fotogrāfijām, mūzikas un video līdz mājas tīkla izveidei – Windows XP Home Edition bez piepūles ieved jūs digitālajā laikmetā.

Labāk vienreiz redzēt nekā simtreiz dzirdēt

NC10 10,2 collu platekrāna displejs sniedz ideālu vizuālo kvalitāti. Lai gan netbook tirgū ir pieejams plašs ekrāna izmēru klāsts, NC10 spēj piedāvāt platāku redzamības laukumu nekā tradicionālie netbook ekrāni un ļauj jums baudīt fotoattēla kvalitāti, platākus redzamības leņķus un labāku teksta salasāmību, samazinot redzes piepūli un tādējādi uzlabojot vizuālo baudījumu. LED tehnoloģijas izmantošana nozīmē arī to, ka ekrāns ir plānāks, par 33% spilgtāks un patērē daudz mazāk jaudas nekā tradicionālie LCD ekrāni. Šī sistēma ir arī izturīgāka, jo tās konstrukcijā ir mazāk lūstošu detaļu.

„Standarta” tastatūra

NC10 ir aprīkots ar standarta izmēra, piezīmjdatora tipa tastatūru, lai atvieglotu drukāšanu. Tā ergonomiskais dizains un optimizētais attālums starp taustiņiem padara darbu un saziņu daudz patīkamāku un efektīvāku, samazinot kļūdu skaitu un palielinot drukāšanas ātrumu.

Video konferences

Integrētā 1,3 megapikseļu digitālā kustību kamera ir visvienkāršākais veids, kā sazināties ar draugiem un ģimenes locekļiem, izmantojot video konferences vai tūlītējo ziņojumapmaiņu. Kamera nodrošina fotoaparāta izšķirtspēju un attēla kvalitāti, kā arī video kamerai raksturīgu, nemainīgi augstu kadru maiņas biežumu.

Ilga akumulatora darbība

Darbojas līdz 8 stundām* ar 6 šūnu akumulatoru bez ārēja barošanas avota, sniedzot maksimālu brīvību un mobilitāti. Šādu ilgu akumulatora darbības laiku garantē LED displejs un optimizētā Intel® Atom™ procesora datu apstrādes veiktspēja, kā arī Samsung šajā datoru klasē vadošie inženiertehniskie risinājumi. Tādējādi Jūs vienmēr esat gatavs jebkuriem uzdevumiem, jebkurā pasaules malā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us