Portatīvais dators Lenovo Thinkpad T410

No sākuma liekas, ka ThinkPad T410 maz ar ko atšķiras no iepriekšējiem modeļiem: kā agrāk, korpuss un paliktnis plaukstai (palmrest) ir izpildīti matētā melnā krāsā, ekrāna vāks ar TinkPad logo ir pārklāta ar gumiju, bet tā eņģes ir ražotas no tā paša nerūsējošā tērauda, kā iepriekšējiem ThinkPad.

Bet izmaiņas ir: portu ligzda ir zināmi palielināta. Lenovo ThinkPad T410 portu skaits ir ideāls, salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem, un tā ir liela izlaušanās. Ir uztaisīts papildus USB-ports, FireWire, eSATA un DisplayPort, tāpat ir VGA izeja, LAN, slots priekš SmartCard, SDHC un ExpressCard/34. Tas viss padara Lenovo ThinkPad T410 par bagātāk aprīkotu portatīvo datoru ar 14 collu ekrānu.

Turklāt, Lenovo speciālisti nolēma izmantot viengabala paliktni plaukstām un paneli, uz kuras atrodas tastatūra. Vecos modeļos šīs detaļas sastāv no diviem paneļiem. Apakšējā daļa arī ir izmainījusies: tagad lietotājam ir iespēja pievienot papildus operatīvās atmiņas moduli vai bezvadu sakaru karti, nepagriežot portatīvo datoru. Papildus operatīvās atmiņas uzstādīšana neaizņem daudz laika. Paliktnis plaukstām tiek noņemts ātri un viegli.

Ja salīdzināsim ar „četrsimtajiem”, tad Lenovo ThinkPad T410 ekrāns nav īpaši mainījies. 400. un 410. modeļa tastatūras arī ir līdzīgas. Jaunumam ir jauni funkciju taustiņi, Escape un Delete taustiņi ir lielāki, ir pievienotas LCD displeja ieslēgšanas/izslēgšanas un mikrofona apslāpēšanas pogas. Tastatūra ir diezgan komfortabla: rokas nepiekusis, pat ja stundām ilgi ievadīs tekstus.

Lenovo Thinkpad T410 cena interneta
veikalā Dateks.lv ir 957.36 LVL

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us