Portatīvais dators HP ProBook 5310m

Portatīvajam datoram ar 13 collu ekrana diagonāli ir plāns, bet tai pat laikā izturīgs gumijots korpuss no magnija sakausējuma un alumīnija displeja vāks. Pēc dizaina Hewlett-Packard ProBook 5310m sanācis nevis budžeta, bet visīstākais premium klases biznesa portatīvais dators.

Tāpata kā citi ProBook portatīvie datori, 5130m – «kvadrātveidīgs», gandrīz bez noapaļotiem stūriem. HP ProBook 5310m ir cietā diska aizsardzības funkcija no sitieniem: krituma gadījumā nostrādā adapters un bojājumu samazināšanai lasīšanas galviņas tiek noņemtas no cietā diska spoguļvirsmas. Mazā biznesa parstāvjiem, kuri nevar atļauties IT-departamentu, izstrādātāji arī iekļāva HP ProtectTools, Device Access Manager, HP Spare Key, HP Disk Sanitizer, File Sanitizer un McAfee Security Solution.

ProBook 5310m portatīvie datori ir aprīkoti ar pretatspīduma ekrāniem ar 13,3 collu diagonāli (pušu attiecība 16 pret 9). Maksimālā ekrāna izšķirtspēja— 1366 uz 768 pikseļiem. Attālums starp HP ProBook 5310m pilnizmēra gumijas tastatūras taustiņiem ir liels. Katrs taustiņš ir gluds un līdzens, tiem ir matēts pārklājums, visi taustiņi izvietoti uz spīdīga melna paneļa. Uzspiešana uz taustiņiem ir klusa, bez klikšķiem, bet skārienjūtīgais panelis (touchpad) ātri un labi izjut pieskārienus.

HP komplektē savu portatīvo datoru ar četru sekciju litija jonu bateriju. ProBook 5310m darbības laiks ir lielāks, kā iepriekšējo paaudžu ProBook. Turklāt, to var pagarināt, izmantojot speciālus iestātījumus operētājsistēmā, piemēram, «power saver» Microsoft Windows 7. Ierasti lietojot portatīvo datoru (web-lapu skatīšana, darbs ar teksta dokumentiem) ProBook 5310m neuzkarst un paliek diezgan kluss.

Hewlett-Packard ProBook 5310m cena interneta veikalā Dateks.lv ir 571.47 LVL

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us