Portable GPS and Cell Phone Jammer: svešu telefonu personālais apslāpētājs

Daži cilvēki nevar nodzīvot ne dienu, nenodarot nelietības citiem. Ķīnas ražotāji ir gatavi izpatikt šāda veida cilvēkiem, piemēram, vēlmē „izslēgt” apkārtējo mobilos telefonus. Šīm nolūkam tika izgudrots mobilā signāla apslāpētājs Portable GPS and Cell Phone Jammer.

Ierīce ir paredzēta paranoiķiem, kas baidās, ka viņiem kāds seko ar GPS navigatora palīdzību. Tas slāpē ne tikai navigatora, bet arī GSM- un DCS-tīklu signālu.

Pēc ChinaVasion datiem, šis portatīvais gadžets nepieciešamības gadījumā nodrošinās tā lietotājam pilnīgu klusumu, apslāpējot mobilo tīklu signālu 10m rādiusā. Un tuvumā esošie cilvēki nezinās, ka viņu telefoni nedarbojas. Svarīgas sapulces laikā priekšnieks var izmantot šo apslāpētāju, lai padotie neatbildētu uz zvaniem un īsziņām.

[img]http://datuve/images/upload/20101121165951.jpg[/img]

Turklāt, nav nepieciešami nekādi īpašie Portable GPS and Cell Phone Jammer iestatījumi, to nepieciešams tikai ieslēgt. Pati Portable GPS and Cell Phone Jammer ierīce ir neliels gadžets, ar nedaudz lielākiem par standarta mobilā telefona izmēriem (97x47x18 mm). Tajā izmantots jonu-litija akumulators, kāds ir mobilos telefonos, kuru uzlādē ar strāvu.

Nopirkt Portable GPS and Cell Phone Jammer var internetā par nedaudz vairāk kā $36.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us