Porsche 911 Turbo stūre – daļa vācu sportiskuma arī tavās mājās

Ekskluzīvs auto Latvijas ielās nav retums, taču kā ir ar ekskluzīvu auto mājās? Pie mums samērā nepopulārs ražotājs Endor izveidojis datoram un Sony PlayStation 3 paredzētu stūri, kas veidota kā Porsche vadības replika.

Ierīce, kura nodrošina 900 grādu apgriezienu stūres ratam (klasiskie 2,5 apgriezieni, kas sniedz lielāku realitātes sajūtu), veidota pēc 125 tūkstošus vērtā Porsche 911 Turbo interjera līdzības, un tā ir teju 1:1 kopija lielajam auto. Stūres ražošanā izmantoti tie paši tehnoloģiskie procesi, kādus izmanto Porsche rūpnīcās, piemēram, stūres apšūšanu ar rokām; diemžēl spīdīgie stūres elementi ir no plastikāta. Iebūvētā Force Feedback funkcija, kas nodrošina stūres pretestību un vibrāciju, ir spēcīgāka nekā līdzīgas klases Logitech produktiem.

[img]/images/upload/porsche_wheel_1.jpg[/img]
Komplektā ar stūres ratu tiek piedāvātas divas ātrumkārbas – viena no tām atbalsta manuālo 6+1 jeb „H tipa” un sekvenciālo pārslēgšanos, savukārt otra ir tikai sekvenciālā (tāda, kādu var redzēt vairumā stūres mehānismu – kloķis, kuru var bīdīt tikai uz augšu vai leju). Saprotams, arī ātrumkārbas veidotas kā Porsche 911 replika.

[img]/images/upload/porsche_wheel_2.jpg[/img]
Īpaši izceļama ir pedāļu konsole, kas ir bezvadu, tādējādi izvairoties no milzīgās vadu kaudzes, ar kuru parasti jāsaskaras tik komplicētu vadīšanas ierīču lietotājiem. Vēl lielākai autentiskuma nodrošināšanai, komplektā tiek iekļauta arī Posche „atslēga” – USB atmiņa, kas lietojama gan kā stūres parametru saglabāšanas vieta, gan kā radioviļņu uztvērējs.
Cena šādai ierīcei ir augsta – 350 ASV dolāri, kas stūres galveno konkurentu – Logitech G25 – padara par veiksmīgāku izvēli ar auto simulatoriem saslimušajiem spēlmaņiem.

[img]/images/upload/porsche_wheel_3.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us