Policijas darbinieks iesūdz tiesā YouTube

Kāds Toronto policijas darbinieks iesūdzējis tiesā YouTube tādēļ, ka tīmekļa vietnē esot ievietots video, kurā redzams, kā viņš konfliktē ar G20 samita protesta dalībnieku, kas pūtis policistiem virsū ziepju burbuļus. Konstebls Ādams Džozefss, kas tagad ieguvis iesauku Policists Burbulis, „kļuva slavens” šī gada vasarā, kad G20 samita protesta laikā 20 gadu vecā Kortnija Vinkilsa sāka pūst viņa virzienā ziepju burbuļus.

Ādams Džozefss paziņoja jaunietei, ka arestēs viņu, ja kāds burbulis viņam pieskarsies, piebilstot: „Jūs kaitināt policistus. Ja kāds no jūsu burbuļiem pieskarsies man vai kādam citam policistam un ziepes nokļūs acīs, jūs tiksiet arestēta.”

Taču sūdzības iemesls nav oriģinālais uzfilmētais video. Policistam nav patikušas YouTube vietnē publicētās animācijas filmas, kurās attēlots, ka viņš arestē Baraku Obamu un Ziemassvētku vecīti.

Džozefss uzskata, ka šie video padarījuši viņu par izsmieklu, taču varētu vēl pastrīdēties par to, vai policists pats to jau nepaveica. Vīrs tagad pieprasa no populārās tīmekļa vietnes 1,2 miljonus ASV dolāru. Viņš arī pieprasa, lai YouTube atklāj animācijas filmu veidotāja un 24 video komentētāju identitātes.

Lietotāja konts, no kura tika publicētas animācijas filmas, ticis izdzēsts, pazudis arī oriģinālais, filmētais video.

[url=http://www.tgdaily.com/unbalanced/52056-police-officer-sues-youtube-over-bubbles-cartoons]TG Daily[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us