PlayStation 4 spēles tomēr būs pieejamas arī diskos

Tīmeklī pieejamie video iznomāšanas pakalpojumi sniedzēji tagad arvien biežāk piedāvā video straumēšanas pakalpojumus, un daudzi gaida, ka tas notiks arī videospēļu tirgū. Taču problēma ar videospēļu straumēšanas pakalpojumiem (piemēram, OnLive) ir fakts, ka spēlēšanai var ievērojami traucēt interneta savienojuma kvalitāte. Sony PSP Go, kas bija pirmais Sony mēģinājums izveidot konsoli, kurai spēles varētu vienīgi lejupielādēt, līdz šim ir izraisījusi atšķirīgu patērētāju reakciju.

Daudzi uzskata, ka šī konsole ir Sony izgāšanās, vairāki veikali pat atteicās to pārdot. Neraugoties uz to, viens no Sony vadošajiem darbiniekiem paziņoja, ka notiks brīnums, ja PlayStation 4 konsolei būs optiskais diskdzinis. Šāds apgalvojums varēja daudziem likt domāt, ka PS4 būs līdzīgāks PSP Go, nevis pašlaik pieejamajam PS3.

[img]http://datuve/images/upload/20091002184612.png[/img]
Acīmredzot Sony ir šo to iemācījušies no PSP Go un Kaz Hirai no Sony izteikumi liecina par to, ka PS4 tomēr būs aprīkots ar optisko diskdzini. Hirai paziņojis: „Mūsu darījumi aptver arī to pasaules daļu, kurā tīklu infrastruktūra nav tik laba, kā varētu vēlēties. No Sony mēroga uzņēmuma vienmēr gaidīs taustāmu datu uzglabāšanas vidi. Būtu pārāk pārsteidzīgi domāt, ka pēc diviem, trim vai pat desmit gadiem visu varēs lejupielādēt.”

Taču arī lejupielādējamajām spēlēm klājas visai labi – NPD nesen veiktajā pētījumā noskaidrots, ka pagājušajā gadā puse no ASV iegādātajām spēlēm bijušas lejupielādes tiešsaistē. Izskatās, ka nākotnē konsolēs vietu atradīs gan spēles diskos, gan tīmeklī lejupielādējamais saturs.

[url=http://www.dailytech.com/PlayStation+4+Will+Have+Still+Physical+Media+Capabilities/article19455.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us