Playboy piedāvā 250GB cieto disku ar visiem žurnāla numuriem kopš 1953. gada

Pagājušogad Datuvē tika rakstīts par īpašo National Geographic [url=http://datuve/raksts/3138/National_Geographic_piedava_visus_sava_zurnala_numurus_cietaja_diska/]cieto disku[/url], kurā bija apkopoti visi žurnāla numuri. Tagad līdzīgu pieeju izvēlējušies Playboy, kas piedāvā 250GB cieto disku ar visiem ASV žurnāla versijas numuriem, kas publicēti kopš 1953. gada.

Iespēju piedāvāt datu uzglabāšanās ierīcē jau iepriekš ievietotu informāciju izmanto daudzi uzņēmumi. Dažkārt cieto disku pircējiem tiek piedāvātas filmas vai iespēja kādā mūzikas lejupielādes vietnē lejupielādēt dažus bezmaksas skaņdarbus. [i]Bondi Digital[/i] izvēlējušies pievērst uzmanību tieši pieaugušajiem datoru lietotājiem, piedāvājot Playboy cieto disku, kurā atrodami žurnāla numuri, kas publicēti laikā no 1953. gada līdz šim gadam.

[img]http://datuve/images/upload/20101130190537.jpg[/img]
Lai tiktu pie minētajiem labumiem, nāksies šķirties no diezgan ievērojamas naudas summas – cietā diska cena ir 300 ASV dolāru. Ja ņem vērā patieso cietā diska cenu (līdzvērtīgs cietais disks varētu maksāt ap 60 ASV dolāriem), Playboy versijas cena šķiet neadekvāta, taču jāatceras arī par līdzekļiem, kas būtu iztērēti, ja 57 gadus tiktu pasūtīts Playboy žurnāls. Turklāt cieto disku zem gultas noslēpt būs vieglāk nekā kaudzi ar Playboy žurnāliem.

[url=http://www.geek.com/articles/gadgets/bondi-digitals-250gb-external-hard-drive-is-full-of-playboy-mags-20101126/]Geek[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us