Planšetdatori ar Intel Oak Trail procesoriem tirgū nonāks marta beigās

Neraugoties uz to, ka daži ražotāji jau paziņojuši, ka veido planšetdatorus ar Intel veidotajiem Oak Trail procesoriem, iekarot tirgu jaunās ierīces sāks tikai nākamajā ceturksnī.

Tiek ziņots, ka jauno planšetdatoru tirdzniecība tiks uzsākta šī gada 30. martā. Pirmais tirgū nonāks Samsung Sliding PC 7 (attēlos), ko uzņēmums prezentēja šī gada janvārī. Samsung planšetdators ir visai savdabīgs planšetdatora un klēpjdatora krustojums, tam būs Windows 7 operētājsistēma un Atom Z600 procesors. Šim datoram sekos arī citi jaunumi ar Intel veidotajiem Oak Trail procesoriem, piemēram, Fujitsu Stylistic Q550 un Lenovo IdeaPad Slate.

[img]http://datuve/images/upload/20110228142251.jpg[/img]

[img]http://datuve/images/upload/20110228142313.jpg[/img]
Sākotnēji Oak Trail planšetdatori tiks piedāvāti tikai ar Windows 7 operētājsistēmu, taču gada beigās var gaidīt arī Android un MeeGo planšetdatorus.

Jāatsauc atmiņā, ka pirmais mēģinājums ieviest planšetdatoros Atom procesorus beidzās diezgan neveiksmīgi, jo planšetdatoru akumulatoru darbības laiks nebija visai iepriecinošs. Jaunais viena kodola 1,5GHz Atom Z600 procesoram ir 3W TDP, kas ļaus planšetdatoram darboties bez ventilatora, turklāt, salīdzinājumā ar Pine Trail Atom procesoriem, tiks patērēts ievērojami mazāk enerģijas.

[url= http://www.electronista.com/articles/11/02/26/samsung.slider.pc.7.set.to.lead.the.charge/]Electronista[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us