Pirmajā nedēļas nogalē, kopš tirdzniecībā nonācis Motorola Droid, pārdoti 100 tūkstoši šo viedtālruņu

Aizvien vairāk pieaug to viedtālruņu ražotāju skaits, kuri savās ierīcēs piedāvā Google veidoto Android, kā arī šīs operētājsistēmas cienītāju daudzums. Pagājušajā nedēļā tirdzniecībā nonāca [url=http://datuve/raksts/3007/Droid_iekaro_popularitati/]Motorola Droid viedtālrunis[/url], kuru piedāvā ASV mobilo sakaru operators Verizon Wireless. Starptautiskā ziņu aģentūra [i]Bloomberg[/i] norāda, ka pirmajā nedēļas nogalē pārdoti apmēram 100 tūkstoši šo viedtālruņu.

Analītiķi paredz, ka šī gada ceturtajā ceturksnī Motorola pārdos miljonu viedtālruņu ar Android operētājsistēmu, tajā skaitā Droid. Savukārt nākamajā gadā pārdoto Android viedtālruņu skaits varētu sasniegt 10 miljonus. Droid tiek uzskatīts par līdz šim spēcīgāko Apple iPhone konkurentu. Lai vai kā, Droid nonākšanu veikalu plauktos nevar salīdzināt ar iespaidīgo iPhone debiju.

Analītiķis Marks Makkečnijs ([i]Mark McKechnie[/i]) stāsta: „Pieprasījums pēc Motorola Droid ir diezgan labs. Motorola izdarījuši labu izvēli, par partneri izvēloties Google.” Džims Suva ([i]Jim Suva[/i]) no [i]Citigroup[/i] uzskata, ka šis ir īstais brīdis, lai iegādātos Motorola akcijas. Taču ir arī pretējais viedoklis – Tero Kuitinens ([i]Tero Kuittinen[/i]) pastāstīja [i]Bloomberg[/i]: „Man ir aizdomas, ka tehnikas entuziasti pārvērtē Android operētājsistēmu.”

[url=http://www.dailytech.com/Report+Motorola+Sold+100K+Droids+During+Its+First+Weekend/article16771.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us