Pirātiskajiem Logiem dzīves nebūs

Komentārs pie pirmā brīdinājuma par pirātisko windows versiju meklēšanu un izvākšanu, kas atgādināja par 30 dienu noilguma paiešanu, tāpat arī oollee atkārtota informācija par Windows Update jaunajiem labumiem pirātiem, lika man pameklēt vai ir kādi jaunumi šajā sakarā. Protams, ka ir. Laikam BSA un citas organizācijas turpinās funkcionēt kā līdz šim, toties datoru lietot pirātiskas Windows versijas lietotāji gan vairs nevarēs!

Kā jau izteicos savos iepriekšējos rakstos šajā sakarā, iepriekšējās Windows versijas nespēja neko padarīt pirātiskajām kopijām, jo tās nebija pielāgotas šīm vajadzībām. Tad, kad parādījās informācija par pirātu ķeršanu ar Windows Update, izvirzīju domu, ka jaunais Updeits saturēs šo programmas algoritmu, kas pārbaudīs legalitāti. Tā tas tagad notiksies.

Tātad visiem Windows lietotājiem, kuriem ir nelegāla kopija un, piemēram, jaunākais Media Player 10, Windows darbība uz datora tiks apturēta. Lietotājam tiks izvadīta vien informācija, ka ir nelegāla Windows kopija un piedāvās nopirkt legālu Windows versiju (drošvien, ka ar izlēcošu Internet Explorer logu) vai ievadīt jaunu unikālo licences kodu.

Pirātiem ir arī labās ziņas. Microsoft legalitātes pārbaudi Update tīkla lapā pieprasīs visiem jaunākajiem uzlabojumiem, izņemot kritiskos uzlabojumus. Tos, iespējams, varēs kopēt uz nebēdu arī turpmāk nepārbaudoties.

Tiem, kas joprojām jūtas droši un domā, ka MS dzīvo ASV, gribu pievērst uzmanību, ka MS savu kampaņu galvenokārt tēmē uz Austrumeiropu un Āziju, kur pirātisms “zeļ un plaukst”. Laikam jājūtas pagodinātiem, ka esam piesaistījuši MS uzmanību. Tātad tagad pirātiskajā Austrumeiropā būs spiesti pāriet uz alternatīvām programmām, kas ir sastopamas (un automātiski uzlabotas uz jaunākām versijām) Windows standartinstalācijā, uz alternatīvām citu izstrādātām (arī nelegālām?) programmām.

Ziņu pirmavots: neowin.net

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us