Ping jau savācis miljonu lietotāju

Mazāk kā divu dienu laikā Apple veidotais jaunais sociālais tīkls Ping jau ir savācis vairāk par miljonu lietotāju. Kompānija Apple atklāja preses relīzi, kurā paziņo par sava Ping muzikāla sociālā tīkla veiksmīgu sākumu uz jaunās iTunes versijas bāzes.

Kā atzīmēja Endijs Kjū, kompānijas viceprezidents interneta servisa jautājumos, pirmajās 48 stundās tīklam pievienojās vairāk kā miljons lietotāju, kas sastāda trešo daļu no tiem, kuri lejupielādējuši iTunes 10.

Ping, kurš tika izsludināts Apple prezentācijā kā viens no jauninājumiem iTunes 10, – ir muzikālais sociālais tīkls, kur lietotāji var sekot līdzi savu draugu atjauninājumiem un redzēt viņu mīļākos izpildītājus un dziesmas. Tāpat, tas ietver reitinga tabulas pa albumiem un atsevišķām dziesmām un ziņu lenti.

Neskatoties uz to visu, iTunes 10 jau ir virkne problēmu, bet tieši surogātpasts (kur tad bez tā?), problēmas ar pieeju dažādās valstīs (piemēram, kaimiņu Krievijā), integrācija ar Facebook (parādījusies no sākuma, tā pazuda tāpēc, ka «Facebook izvirzīja pārāk apgrūtinošas prasības Apple») un citas nepilnības.

Gaidāms, ka Ping var būt konkurents MySpace sociālajam tīklam resursa veidā, kas ir vērsts uz mūzikas cienītājiem. Ping ļaus lietotājiem, kuri ir instalējuši sev iTunes mediapleijeri, meklēt jaunus draugus un apmainīties ar ziņojumiem. Tāpat lietotāji varēs sastādīt reitinga tabulas un uzzināt draugu muzikālās priekšrocības.

Viena no Ping galvenajām priekšrocībām ir fakts, ka Apple iTunes atskaņotājs jau ir instalēts 160 miljoniem cilvēku visā pasaulē. Tādējādi, teorētiski visi šie lietotāji var pievienoties Apple muzikālajam servisam. Salīdzinājumam, MySpace auditorija sastāda mazāk kā 120 miljonus.

Kā avots izmantotas Apple un Facebook.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us