Piezīmju datori Compaq Presario CQ57 no 225Ls (381ER, 383SR)

Šodien apskatīšu divus piezīmju datorus Hewlett Packard, kuriem šobrīd ir ļoti pievilcīgas cenās. Compaq Presario CQ57 sērijas 381ER un 383SR modeļi. Rakstā ir arī ievietos video, kurš parādis šo Compaq Presario CQ57 piezīmju datoru labās īpašības un dizaini. Compaq Presario CQ57 datorus to lietotāji pazīst jau sen, jo tie patstāvīgi seko piezīmju datoru inovatīvajam virzienam. Operatīvās atmiņas apjoms 4GB būs pilnībā pietiekams, lai darbinātu vairākas aplikācijas vienlaicīgi un nejustu nekādu bremzēšanu datora darbībā, to ir iespējams paaugstināt līdz 8GB. Compaq Presario CQ57 garantija ir divi gadi un to nodrošina autorizētais servisa centrs.

Compaq Presario CQ57 video

Compaq Presario CQ57 tehniskā puse

15.6 collās ietilpinātais CQ57-381ER lepojas ar divkodolu AMD Fusion E-450 procesoru, kura takts frekvence ir 1.65GHz, turklāt uz tā atrodas arī grafiskais adapteris HD6310, kam problēmas nesagādās vidusmēra datorspēles (Dirt3 demonstrācijas video uz šāda procesora aplūkojams šeit). Operatīvās atmiņas apjoms 4GB būs pilnībā pietiekams, lai darbinātu vairākas aplikācijas vienlaicīgi un nejustu nekādu bremzēšanu datora darbībā.

Compaq Presario CQ57 pieslēgvietas un savienojumi

Kā jau pēdējā laikā pieņemts, arī CQ57 iekļaj sevī aktuālos WiFi standartus – 802.11 b/g/n, kas ļaus izmantot internetu bez vadu palīdzības ne tikai mājās, bet arī publiskās vietās kā kafejnīcas, lidostas u.c. Patīkami, ka tas aprīkots ar Bluetooth tehnoloģiju un SD/MMC karšu lasītāju, kas nereti noder mobilo ierīču savienošanai ar datoru vai fotogrāfiju ielādei datorā pa tiešo no digitālās kameras atmiņas kartes. Datoram ir arī iebūvēta webkamera, lai sazinātos ar kaimiņu, šefu vai ģimeni izmantojot kādu no videosaziņas programmām.

Compaq Presario CQ57 grafiskā karte

Compaq Presario CQ57 ar savam līmenim pieklājīgu grafisko jaudu būtu kārtīgs darba zirgs jauniešiem, kā arī jebkuram citam, kas mēdz ik pa laikam šo to uzspēlēt, fotoapstrādes programmās uzfrišināt kādu bildi vai baudīt audiovizuālos materiālus, kurus pieklājīgā apjomā var glabāt uz 500GB ietilpīgā cietā diska. Filmu un attēlu baudīšanai noderēs iespēja pie D-Sub pieslēgvietas pieslēgt kādu monitoru vai projektoru, ja ar 15.6 collām ir par maz.

Compaq Presario CQ57 383SR cena

Compaq Presario CQ57 cena ir ļoti demokrātiska – 225 lati.

Compaq Presario CQ57 383SR

Otrs modelis, kas papildinājis mūsu klāstu ir CQ57-383SR, kurā kalkulācijas veic jaunākās paaudzes Intel Sandy Bridge sērijas Pentium B950 procesors ar 2.1 gigahercu augstu takti. No nosaukuma Pentium nav jābaidās – tas ir tā paša slavenā i3-2310M mazais brālis – pa lielam atšķiras vien kešatmiņas apjoms (2MB pret 3MB), kā arī HyperThreading (virtuālo kodolu) neesamība. Šis dators, tieši tāpat kā iepriekš minētais, aprīkots ar 4GB atmiņu, ietilpīgu 500GB disku un visām modernākajām tehnoloģijām, tai skaitā WiFi, karšu lasītāju, Bluetooth un CD un DVD lasītāju/rakstītāju.

Compaq Presario CQ57 381ER un 383SR salīdzinājums

Kā galvenā atšķirība no iepriekšējā jāpiemin Intel procesorā iekļautais grafiskais risinajums – Intel HD Graphics, kas ne tikai var lepoties ar diezgan iespaidīgu veiktspēju augstas izšķirtspējas materiāla attēlošanā, bet ir ļoti energoefektīvs, patērējot ļoti minimālu strāvas apjomu savām vajadzībām, ļaujot datoram bez atkārtotas uzlādes darboties līdz pat 5 stundām. CQ57-383SR būs īsts darba rūķis un derēs ne tikai mobiliem uzņēmumu darbiniekiem, bet arī jebkuram citam, kas bieži ir ceļā un ne vienmēr ir atrodama vieta, kur uzlādēt akumulatoru. Partnera veikals šo teicamo ikdienas darbam kā radīto rīku piedāvā par nieka 249 latiem.

Compaq Presario CQ57 381ER un 383SR garantija

Abiem datoriem ražotājs nodrošinājis 1 gada garantiju juridiskām personām, bet fiziskām personām tie būs 2 gadi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us