Pielikums ofisu sliņķiem maskē Facebook ar Excel

Dizaineru kompānija Diesel piedāvā Excellbook – datorprogrammu ar Microsoft Excel tabulu redaktora „ārieni” un Facebook sociālā tīkla funkcionalitāti. Excellbook maskē jaunumu lenti, komentārus, „sienu”, kā arī Like pogu un čatu ar elektroniskajām tabulām.

Ar tās palīdzību lietotāji strādājot pie Excel – tabulas ar nosaukumu „Pārdošanu atskaites” (Sales report) var atjaunot statusu un saņemt pēdējās ziņas no draugiem. Ir nepieciešams lejupielādēt programmu no bestupidatwork.com mājas lapas un pieslēgties savam Facebook kontam.

[img]http://datuve/images/upload/20110627234423.jpg[/img]

Excellbook maskē jaunumu lenti, komentārus, „sienu”, kā arī Like pogu un čatu ar elektroniskajām tabulām. Sliņķu programmas funkcijas, no otras puses, ir ierobežotas – bildes, video un citas multivides iespējas nav pieejamas. Turklāt, uzklikšķinot uz jebkuras atsauces Facebook atvērsies jaunā logā.

Excellbook tika izstrādāta Diesel vērienīgas kampaņas ietvaros ar nosaukumu Be Stupid (“Esi dumjš”). Turklāt, pagājušajā gadā šī zīmola reklāma, ko izgudroja britu aģentūra Anomaly, ieguva galveno balvu „Kannu lauvas” festivālā ārējās reklāmas kategorijā.

Kā avots izmantota bestupidatwork.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us