Pieejams pirmais Firefox 3 Release Candidate

Nu jau visiem labi zināmais interneta pārlūks Firefox no Mozilla pavisam drīz tiks pie oficiālas trešās versijas. Kompānija paziņojusi, ka gan Windows, gan Mac, gan Linux sistēmām tiek izlaists tā sauktais RC1 jeb versija, kas ir gandrīz pilnībā pabeigta programma.

Vēl tikai pavisam nesen Mozilla prezentēja Firefox 3 Beta 4 un Beta 5 versijas, taču aizgājušās nedēļas nogalē kompānija nonāca vairs tikai soļa attālumā no finiša. 45 valodās pieejamā programma gan joprojām ir testa versija, līdzīgi kā piecas pirms tam izlaistās, taču tās pabeigtības pakāpe ir daudzkārt augstāka un, ja negadīsies nekas neparasts, tā par 99 vai pat vairāk procentiem uzskatāma par to pašu programmu, kas tiks atzīts par fināla produktu.

[img]/images/upload/logotryx.jpg[/img]
Firefox 3 ir līdz šim ilgāko laika periodu izstrādātā Mozilla pārlūkprogramma, taču tas visticamāk nesīs savus augļus – Firefox 3 bāzēta uz Gecko 1.9 platformas, tā ir spējīgāka sacensties ar konkurentiem (IE, Safari, Opera), un tajā ir neskaitāmi drošības un lietojamības uzlabojumi, no kuriem galvenais – atmiņas izmantojums. Datuves redakcija jau ir lietojusi pāris Beta versijas, un patiešām var teikt, ka pārlūks ir ātrāks un ir jūtams mazāks operatīvās atmiņas „rijīgums”, kas līdz šim bija lielākā Firefox bēda.

Programmu iespējams lejupielādēt Firefox mājas lapā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us