Philips prezentē jaunu MP3 atskaņotāju ar brīvroku režīmu tālrunim

Ejot pa ielu un klausoties mūziku savā MP3 atskaņotājā, nereti gadās palaist garām kādu tālruņa zvanu. Philips ar savu GoGear saimes MP3 atskaņotāju Luxe šo kļūdu plāno labot – ierīces Bluetooth savienojums ļauj sapārot to ar tālruni un MP3 spēlmani izmantot kā bezvadu austiņu komplektu. Varbūt tieši šis stilīgais atskaņotājs ir tava Ziemassvētku dāvana!

Jau zināmu laiku kompānijas savos tālruņos ievieto mūzikas un video atskaņotājus, taču pārliecinātie mūzikas fani iebildīs – neviens tālrunis nesniedz tādu skanējumu kā portatīvie mūzikas atskaņotāji. Taču, mūzikas klausīšanās laikā stipri vien samazinās iespēja dzirdēt tālruņa zvanu. GoGear Luxe aprīkots ar Bluetooth 2.1 standarta tīklu un tas labos šo problēmu. Brīdī, kad tālrunim pienāk zvans, ierīce aptur mūzikas skanējumu un pārslēdzas uz brīvo roku (jeb „handsfree”) režīmu.

[img]/images/upload/philips-luxe.jpg[/img]
Mūzikas atskaņotājam ir 2 GB atmiņa (kuru diemžēl nav iespējams papildināt) un lakonisks vienas rindas LCD ekrāns pamatinformācijas attēlošanai. Atmiņas trūkumu kompensē ierīces FM radio uztvērējs. Kā ziņo Philips, ar viņu FullSound programmatūru kompaktdiskus iespējams kompresēt gandrīz tādā pat kvalitātē kā CD. GoGear Luxe akumulators darbosies 10 stundas (100 stundas gaidīšanas režīmā), kas ir pietiekami, lai visu noklausītos visus ierīces atmiņā esošos skaņdarbus.

Paredzams, ka ierīces debija notiks nākammēnes Singapūrā. Philips GoGear Luxe paredzamā cena ir nedaudz virs 90 ASV dolāriem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us