Pētījums: IPhone lietotāji ir “pārākas būtnes”

IPhone lietotāji bieži tiek kritizēti par IPhone izmantošanu, esot pārākiem par vidusmēra telefona lietotāju. Pēc pētījuma datiem, IPhone lietotāji savā veidā patiešām ir pārāki!

IPhone lietotājiem ir augstāks dzīves labklājības līmenis, kā arī labāka izglītība, nekā citu viedtelefonu lietotājiem, tāpat viņi ir jaunāki par citu viedtelefonu īpašniekiem – vidējais vecums IPhone lietotājam, ir sākot no veca tīņa līdz vecam divdemitgadniekam.

IPhone lietotāji maksā vairāk par piedāvātajiem servisiem. Vel interesantāk ir tas, ka viņu darbadevēji daudz mazāk atmaksā viņu telefona rēķinus, pretēji citu viedtelefonu lietotājiem.

IPhone lietotāji izmanto telefona tehnoloģijas daudz vairāk, nekā tikai pārliecinošai primārai balss komunikācijai, īsziņas viņi sūta par aptuveni 40 % vairāk, e-pastu lasa aptuveni 4 reizes biežāk un piekļūst internetam 7 reizes biežāk, pretēji “parasto” telefonu lietotājiem. Citu viedtelefonu lietotāji šajā lauciņā ieņem vietu starp “parasto” telefonu un IPhone viedtelefonu lietotājiem.

IPhone īpašnieki daudz biežāk atstāj savu portatīvo datoru darbā, visticamāk, tāpēc ka ir apmierināti ar e-pasta pieeju izmantojot IPhone.

Avots – [url=http://www.theregister.co.uk/2009/06/12/forrester_iphone_survey/]Reģistrs[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us