Pēc mēneša eBay sistēmā notiks izmaiņas gan pārdevējiem, gan pircējiem

Ilgus gadus eBay vienīgā asociācija bija izsoļu nams. Pēdējos gados šo vietu izmanto daudzi interneta veikali un piedāvā preces iegādāties uzreiz – bez izsoles. Izsoļu nama pārstāvji uzskata, ka pareizākais solis būtu prioritāšu novirzīšana uz fiksētas cenas politiku, tādējādi veiksmīgāk konkurējot ar tādiem interneta grandiem kā Amazon.com.

Septembra vidū populārajā izsoļu vietnē stāsies spēkā jauni izcenojumi. Ja līdz šim pārdevējam par „Buy It Now” vai „Fixed Price” cenas uzrādīšanu bija jāmaksā samērā liela naudas summa, tad turpmāk tas maksās vien 35 ASV dolāra centus un šo pakalpojumu precei varēs izmantot līdz pat 30 dienām. Pircējus savukārt iespaidos samaksāšanas iesēju mazināšanās. Ja vēl šobrīd iespējams par preci norēķināties ar PayPal, kredītkarti, debetkarti, čekiem, naudas pārsūtījumiem vai skaidrā naudā, tad pēc mēneša vienīgā iespēja maksāt būs vai nu ar bankas karti (ievadot visus nepieciešamos datus) vai caur eBay meitasuzņēmumu PayPal.

„Es domāju, ka izsole bija kas jauns tolaik, taču tagad cilvēki vēlas to, ko viņi vēlas,” skaidro Ronda Šaradera (Rhonda Sharader), kuras ienākumos tikai desmito daļu sastāda izsolēs iegūtie līdzekļi. Kamēr pārdevējiem šāds solis ir ļoti tīkams, daudziem pircējiem šādas izmaiņas varētu šķist nepieņemamas. eBay vadītājs Džons Donaoe (John Donahoe) skaidro, ka tas būs tikai par labu patērētājam – norēķināšanās drošība ar PayPal ir daudzkārt augstākā līmenī nekā tā ir ar bankas pārskaitījumiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us