PCI-Express atbalsts piezīmjdatoriem

[i]ATI Technologies[/i] galddatoru grafisko risinājumu nodaļas ģenerālmenedžeris Riks Bergmans (Rick Bergman) izsaka domas, ka līdz ar [i]Intel Sonoma[/i] platformas pielietošanu un [i]PCI Express[/i] atbalstošo grafisko procesoru izmantošanu piezīmjdatoros, 60-70% piezīmjdatoru, kuri tiks izgatavoti šajā pusgadā būs aprīkoti ar [i]PCI Express[/i] atbalstu.
Jaunās [i]Intel Sonoma[/i] platformas prezentācija ir paredzēta š.g.19. janvārī.
Bergmans arī izteicis pieņēmumu, ka šī gada vidū šāds grafiskais risinājums tiks izmantots jau 50% galddatoru sistēmās visā pasaulē, bet gada beigās šis skaitlis var pat palielināties līdz 90%. Skatoties pēc saražoto grafisko procesoru daudzuma, [i]ATI[/i] jau ir piegādājusi vairāk nekā 4 miljonus grafisko procesoru, kas atbalsta [i]PCI Express[/i]. Šis daudzums pēc kompānijas speciālistu domām sastāda 80% no šī segmenta kopapjoma.
Spriežot pēc Kanādas kompānijas izteikumiem, viņu nākošajos plānos ir Āzijas tirgus iekarošana: kompānija 2004. gada novembrī ir atvērusi zinātniskās-izpētes centru Korejā, un tikko ir atvērusi tādu pat centru arī Šanhajā. Jaunā centra galvenie uzdevumi būs dažādu jauninājumu ieviešana sadzīves elektronikas jomās Ķīnā.

Avots: [url=http://www.digitimes.com/]digitimes.com[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us