PayPal iesnieguši FIB 1000 Anonymous grupas hakeru IP-adrešu

PayPal maksājumu sistēma iesniegusi FIB 1000 hakeru IP-adrešu, kas atbildīgi par DDoS-uzbrukumiem PayPal decembrī.

FIB aģents Kriss Tomsons (Chris Thompson) atzīmēja, ka PayPal pārstāvji sāka sadarboties ar biroju jau 6.decembrī, DDoS-uzbrukumu dienā, kuru iemesls bija PayPal atteikšanās pārskaitīt ziedojumus nekomerciālai mājas lapai Wikileaks. Kompānija Radware piedāvāja PayPal tīkla aktivitātes vēsturi no uzbrukumu novēršanas sistēmas, kas ir uzstādīta maksājumu sistēmas serveros.

PayPal pārstāvji, savukārt, iesniedza Radware atskaites FIB darbiniekiem. Atskaitēs tika norādītas „apmēram 1000 IP adrešu, no kurām tika aktīvi izsūtītas tīkla paketes DDoS-uzbrukumu laikā».

[img]http://datuve/images/upload/20110803102545.jpg[/img]

Paketēs, kuras tika sūtītas no Anonymous, bija rindas “wikileaks,” “goof,” un “goodnight”. FIB jau veica kratīšanu mājā, kur tika reģistrēta viena no IP adresēm. No šīs adreses tika nosūtītas 3 678 tīkla paketes divu ar pusi stundu laikā.

Atgādināsim, ka pagājušā gada decembrī Anonymous veica virkni DDoS-uzbrukumu lielu organizāciju mājas lapām, ieskaitot PayPal, Visa, MasterCard un Amazon. Tad anonīmās hakeru grupas dalībnieki paziņoja, ka turpinās uzlauzt to kompāniju serverus, kuras traucē WikiLeaks darbību.

Kā avots izmantota TechEye.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us