PayPal aug un nedomā apstāties

Darījumu apmaksas vieta PayPal un interneta izsoļu nams eBay, šķiet, bija kā radīti viens otram. 2002. gadā eBay iegādājās PayPal, kas jau no pamatiem tika veidots uz eBay panākumiem un palīdzēja izsolēm kļūt pieejamākām arī mājas lietotājiem. Nu serviss, kas sākotnēji bija tik ļoti populārs tikai izsoļu kārotāju vidū, iekarojis popularitāti un nedomā apstāties.

Darījumu centra PayPal prezidents Skots Tompsons (Scott Thompson) RBC Capital Market konferencē aizvakar paziņojis, ka līdz gada beigām mazāk nekā puse no PayPal veiktajiem darījumiem būs saistīti ar eBay pirkšanas un pārdošanas darbībām. Kādreiz tik ļoti sasaistītie vārdi – PayPal un eBay – palēnām attālinās viens no otra un, iespējams, kļūs vēl svešāki, pateicoties PayPal klientiem visdažādākajās nozarēs (rēķinu apmaksa, ceļojumu pirkšana, hobija preču iegāde u.tml.).

[img]/images/upload/paypal-bus.jpg[/img]
„Mūsu sadarbība ar eBay bijusi organiska, taču klienti palēnām migrē prom no izsoļu nama (veido savas mājas lapas), un viņi ņem mūs sev līdzi,” skaidro S.Tompsons. Kompānijas pārziņā ir 33 procenti no ASV Top100 e-komercijas mājaslapās veiktajiem darījumiem. Gada otrajā ceturksnī PayPal ienākumi bija 602 miljoni ASV dolāri, kas ir par trešdaļu vairāk nekā pirms gada; apgrozījums – 14 miljardi ASV dolāru (par 35% vairāk nekā pirms gada).

Kompānijas tālākajos plānos ietilpst ielauzties arī Eiropas un Āzijas tirgos, jo īpaši Ķīnā un Indijā: „Līdz nākamā gada vidum internacionālais bizness pārspēs Ziemeļamerikas rādītājus,” stāsta PayPal prezidents.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us