Pasmaidi un uzlādē akumulatoru mikrofonam, kas integrēts zobā!

Šodien zobārsts tiek apmeklēts, lai salabotu caurumus, iztīrītu zobu starpas vai trakākajā gadījumā – zobā ieliktu kādu glītu, mirdzošu akmentiņu. Jau rīt zobārsta pakalpojumu klāsts var papildināties ar Bluetooth mikrofona ievietošanu zobā.

Interneta veikalā ChinaVision parādījies produkts, ko paši pārdevēji sauc par „vispārāko bezvadu komplektu” – tā komplektācijā ietilpst tipiska izmēra austiņas un netipiski maza izmēra mikrofons, kas arī ir iemesls, kāpēc šis komplekts ir tik īpašs.

[img]/images/upload/dental_mic_2.jpg[/img]
Mikrofona izmērs ir tik mazs, ka to iespējams ievietot zobā – nepieciešams izurbt tikai 2,2 milimetrus platu un 1,7 milimetrus dziļu caurumu (protams, pie speciālista). Mazā melnā ierīce spēj baroties ar tajā iebūvēto akumulatoru, kuru uzlādēs ar saules enerģijas palīdzību. Tātad – nepieciešams daudz smaidīt. Pats mikrofons uztvers ne tikai skaņu, bet arī vibrācijas un tās nosūtīs uz austiņām pievienoto uztvērēju, kas skaņu pārvērtīs par absolūti dzidru galaproduktu.

[img]/images/upload/dental_mic_1.jpg[/img]
Ierīce savietojama ar jebkuru Bluetooth tālruni, kas atrodas līdz 10 metru attālumam. Diemžēl vēl nav zināms ne tās aptuvenais pieejamības datums, ne cena. Ņemot vērā, ka ausī ievietojams mazizmēra skaļrunis vairs nav aiz kalniem, šāda mikrofona prezentēšana, ja vien tas nav kāds neizdevies joks, ir tikai un vienīgi likumsakarīga nākamās vai aiznākamās paaudzes mobilo sakaru pilnvērtīgai ieviešanai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us