Pasaules spožākais kabatas lukturis tagad ir pieejams tirdzniecībā

g700tf

Kabatas lukturis, kuru izmantoja militārajām vajadzībām, tagad ir pieejams arī plašākai sabiedrībai. Īpaši labi tas noderētu tajos reģionos, kur joprojām notiek daudz noziegumu.

Iegādājoties šāda veida kabatas lukturi – tas spētu aizsargāt savu saimnieku pret ne tik labi noskaņotajiem tipiem, tos vienkārši apžilbinot. Kā izrādās, kabatas lukturis izmanto īpaši jaudīgu tehnoloģiju – taktisko gaismu, kas spēj labi apgaismot vidi un ir īpaši spoža.

Šo unikālo taktisko gaismas lukturi sauc G700 Tactical Flashlight un tas pagaidām Amerikā ir vispopulārākais taktiskais kabatas lukturis, pateicoties tā “stara režīmam”, kas pēj ne tikai apžilbināt cilvēku, bet pat apdullināt.

Es pieļauju, ka naktī ikvienam ir gadījies kādreiz apžilbt no pēkšņas gaismas – parasti paiet vesela minūte vai pat divas, līdz acis sāk pielāgoties sākotnējam stāvoklim. Taču G700 taktiskais gaismas lukturis to izdara ar 100 reizes spilgtāku gaismu, un, ja tā nokļūst tieši cilvēka acīs – uz kādu laiku cilvēks neko nevarēs skaidri saskatīt.

Tādējādi G700 Tactical Flashlight var kalpot kā lielisks aizsargs pret sliktiem cilvēkiem, lai uzbrucēju apžilbinātu un dotu upurim laiku aizbēgt, vai arī vajadzības gadījumā – ir iespējams izmantot savu priekšrocību un uzbrucējam uzbrukt.

Īstenībā vairums cilvēku neapjauš taktiskās gaismas priekšrocības un iespējas. Tas var lieki noderēt pastaigā pa tumsu vai braucot ar automašīnu, vai arī aizbiedējot savvaļas dzīvniekus. Taktiskās gaismas var izmantot daudzos nolūkos un G700 Tactical Flashlight var palīdzēt daudzās situācijās – pat izdzīvošanā vai ārkārtas situācijās, jo tā gaisma ir tik spēcīga, ka var sasniegt pat 3,2 kilometrus lielu attālumu. Šāda veida taktiskās gaismas lukturis maksā no 200 ASV dolāriem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us