Par The New York Times lasīšanu internetā turpmāk būs jāmaksā

[i]The New York Times[/i] paziņojuši par saviem plāniem sākot ar šī gada 28. martu iekasēt naudu no lietotājiem visā pasaulē, kas vēlēsies lasīt rakstus populārā laikraksta tīmekļa vietnē datorā vai mobilajās ierīcēs.

159 gadus vecais laikraksts joprojām ļaus lietotājiem tīmekļa vietnē mēnesī izlasīt 20 bezmaksas rakstus, taču pēc tam lietotājiem nāksies maksāt abonēšanas maksu, turklāt tā nebūt nav maza. Ja lietotājs vēlēsies piekļūt vietnei savā datorā, nāksies šķirties no 15 ASV dolāriem mēnesī, ja no viedtālruņa – 20 ASV dolāri (cenā iekļauta īpaša [i] New York Times[/i] programma), savukārt ja no planšetdatora – nāksies maksāt 25 ASV dolārus mēnesī (arī šajā gadījumā cenā iekļauta īpašā programma). Visus piedāvājumus kopš varēs iegādāties par 35 ASV dolāriem mēnesī. Taustāmās versijas abonētāji šos pakalpojumus varēs izmantot bez maksas.

Vakar šis pakalpojums tika ieviests Kanādā, un līdz 28. martam tas būs pieejams lietotājiem visā pasaulē.

[img]http://datuve/images/upload/20110318103043.png[/img]
[i]The New York Times Company[/i] priekšsēdētājs Artūrs Šulcbergers stāsta: „Šis ir ievērojams pagrieziena punkts NYT – svarīgs notikums mūsu 159 gadu ilgajā evolūcijas un pārmaiņu ceļā. Maksa par digitālā satura pieejamību ļaus mums ieguldīt žurnālistikā un digitālajās inovācijās – lietās, uz kurām cilvēki paļaujas.”

[url=http://www.techradar.com/news/internet/new-york-times-website-to-roll-out-global-subscription-fees-936489]TechRadar[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us