Par spiegošanu atlaiž Verizon darbiniekus

Viens no ASV lielākajiem mobilo telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem nupat kā atlaidis vairākus darbiniekus. Iemesls šādai atlaišanai nebūt nav globālā ekonomiskā krīze – viņi, izmantodami savas iespējas, piekļuvuši nākamā ASV prezidenta Baraka Obamas (Barack Obama) bijušā tālruņa sarunu izrakstam.

Lovels Makadams (Lowel McAdam), Verizon Wireless prezidens skaidro, ka visiem darbiniekiem, kas ielūkojušies nākamā prezidenta sarunu izrakstā, nācies īslaicīgi pamest ieņemamo amatu. Pagaidām nav izskatīta visu darbinieku rīcība – bija vai nebija nepieciešams piekļūt šim sarunu sarakstam -, tādēļ arī ievērota piesardzība. Tiem, kam šāda vajadzība bija pamatota, tiks atjaunota līdzšinējā darbavieta, taču nesankcionēti piekļuvušie var teikt ardievas kompānijai, skaidro prezidents.

[img]/images/upload/obamaplane-winter.jpg[/img]
Tiek ziņots, ka „izspiegotais” B.Obamas tālrunis nav bijis no viedtālruņu klases, un tam nav bijusi iespēja saņemt e-pastus. Pats tālruņa konts jau vairākus mēnešus nav bijis aktīvs un nekāda nozīmīga informācija visticamāk nav noplūdusi.

Kompānijas prezidents jau atvainojies jaunievēlētajam prezidentam un solījis turpināt darbu tā, lai klienti varētu uzticēties šim uzņēmumam.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us