Par Apple jaunāko upuri kļuvis Samsung Galaxy Tab 7.7 planšetdators

Jaunais Samsung Galaxy Tab 7.7 planšetdators, kas pirms pāris dienām tika prezentēts IFA 2011 elektropreču izstādē Berlīnē, vakar kopā ar reklāmas materiāliem jau bija pazudis no stendiem. [i]Bloomberg[/i] apstiprinājuši, ka Diseldorfas tiesa pagājušās nedēļas piektdienā piekrita Apple sūdzībai pievienot Galaxy Tab 7.7 Vācijā aizliegto ierīču sarakstam.

Aizlieguma rezultātā Samsung nedrīkst Vācijā reklamēt un pārdot savu jaunumu – Galaxy Tab 7.7 planšetdatoru. “Samsung ciena tiesas spriedumu,” paziņojis Samsung preses pārstāvis Džeimss Čangs. Viņš arī piebilda, ka Apple rīcība “ievērojami ierobežo Vācijas patērētāju izvēli”.

Kā liecina planšetdatora Galaxy Tab 7.7 nosaukums, tam ir 7,7 collu Super AMOLED displejs ar 1280×800 pikseļu maksimālo izšķirtspēju. Ierīcei ir 5100mAh akumulators, 1,4 GHz divu kodolu procesors, 64GB datu uzglabāšanas ietilpība, microSD kartes slots, 802.11n, Bluetooth 3.0, GPS un divas kameras (ierīces priekšpusē un aizmugurē).

[img]http://datuve/images/upload/20110905154301.jpg[/img]
Augusta sākumā tiesa nosliecās Apple pusē, aizliedzot Galaxy Tab 10.1 tirdzniecību un reklamēšanu Vācijā, turklāt Apple izdevies aizliegt ierīces tirdzniecību arī Austrālijā. Kad runa ir par Apple naudas govi iPad, uzņēmums mierā neliekas. Aprīļa tiesas prāvā Apple “sarāja” Samsung: “Tā vietā, lai ieviestu jaunas idejas, attīstību savas tehnoloģijas un radītu unikālu Samsung stilu viedtālruņiem un planšetdatoriem, Samsung ir izvēlējušies kopēt Apple tehnoloģijas, lietotāja saskarni un novatorisko stilu.”

Savukārt žurnālistiem Appla paziņojuši: “Nav sagadīšanās, ka Samsung jaunākie produkti līdzinās iPhone un iPad, sākot ar ierīces formu un beidzot ar lietotāja saskarni un pat iepakojumu. Šāda vulgāra kopēšana ir absurds, un situācijās, kad uzņēmumi zog Apple idejas, mums tās jāsargā.”

[url=http://www.dailytech.com/Samsungs+New+Galaxy+Tab+77+Latest+Victim+of+Apples+Wrath/article22626.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us