Pantech un Verizon Wireless piedāvā Pantech Jest mobilo telefonu

Pagājušajā gadā kompānijai Pantech un amerikāņu mobilajam operatoram Verizon Wireless bija kopīgas sadarbības pieredze, izlaižot lētu telefonu ar paplašinātu sociālo sastāvdaļu. Iespējams, pieredze bija veiksmīga, un šogad Pantech Razzle nomainīs QWERTY slaiders ar nosaukumu Pantech Jest.

Ja runāt par Pantech Jest tehnisko pusi, tad šis vertikālais slaiders ar QWERTY-tastatūru, ir domāts darbam CDMA-tīklos ar 1xRTT. Jaunums, kuram ir izbīdāma konstrukcija, ir aprīkots 2,6 collu QVGA displeju, mūzikas atskaņotāju, bezvadu Bluetooth interfeisu, GPS navigāciju ar operatoru servisu atbalstu, microSD formāta atmiņas karšu slotu ar ietilpību līdz 16 GB, ka arī ar 2 megapikseļu kameru ar videoieraksta funkciju un 2,5 mm audio izvadu. Jāatzīmē, ka telefona izvēlnē ir integrētas tiešās pieejas funkcijas Facebook, MySpace un Twitter tīkliem.

Bez visām „sociālām” telefonam nepieciešamām funkcijām (speciālās pogas „Nosūtīt” veidā vai Self Icon funkcijas veidā – funkcija, kura ļauj radīt paša ikonas un banerus ar elektroniska paraksta skatīšanas funkciju tieši telefona ekrānā), Pantech Jest atbalsta VZ Navigator un V CAST Music with Rhapsody servisus. Tāpat vēl viena pievilcīga funkcija ir spogulītis, kas ļauj uzņemt pašportreta bildes.

Modeļa cena ir $69.99, noslēdzot ar Verizon Wireless līgumu uz diviem gadiem. Pantech Jest tirdzniecība sāksies 5.jūlijā.

Kā avots izmantota Verizon Wireless (news.vzw.com).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us