Panasonic prezentējis savu vispilnīgāko amatieru fotokameru

Fotokameras ar skārienjutīgu ekrānu tirgū jau kādu laiku pieejamas no HP, Sony un citiem ražotājiem, taču šajā ražotāju grupā nebija atrodams Panasonic. Tikai šonedēļ kompānija prezentējusi Lumix sērijas amatieru fotokameru ar trīs collu skārienjutīgo ekrānu, tādējādi aizmugurējā panelī atstājot vien pāris taustiņus.

Panasonic Lumix DMC-FX500 ir izcils piemērs tam, ka mūsdienu tehnikai ir tendence saplūst vienā produktā – šī ir kabatas izmēra fotokamera ar 10 megapikseļu sensoru, kas spēj uzņemt arī 720p HD (1280×720 punktu augstas izšķirtspējas) video, pie tam, ar visnotaļ cienījamiem 30 kadriem sekundē. Fotokamera aprīkota ar pieckāršas optiskās tālummaiņas lēcu Leica DC, kurai ir optiskā stabilizēšanas sistēma un kuras tuvākais fokusēšanās punkts ir vien 25 milimetri.

[img]/images/upload/FX500_1.jpg[/img]
„FX500 ir mūsu jaunais modeļu flagmanis, kas tapis, jau populāro Lumix FX sēriju apgādājot ar jaunām iespējām,” oficiālajā prezentācijā kameru pieteica Alekss Freids (Alex Freid), Panasonic mārketinga menedžeris. Kā jau jebkura mūsdienīga amatieru fotokamera, arī šī apgādāta ar gūzmu dažādu tehnoloģisku dzīves atvieglotāju, piemēram, inteliģentu gaismjūtības (ISO) noteikšanas mehānismu un sejas „atradēju”, kas ļauj precīzāk pielāgot baltās krāsas balansu.

[img]/images/upload/FX500_2.jpg[/img]
Novārtā nav atstātas arī „lietu sarežģīšanas” iespējas – Lumix FX500 piedāvās plašas fotografēšanas parametru regulēšanas iespējas, kas ar skārienjutīgo ekrānu esot kļuvušas ērtāk iestatāmas. Tā piemēram, manuālās fokusēšanās režīmā iespējams precīzi fokusēties uz objektu, vienkārši pieskaroties ekrāna attiecīgajā rajonā.

Kamera veikalu plauktos nonāks jau maijā un tās cena būs ap 400 ASV dolāriem. Precīza fotokameras Panasonic Lumix DMC-FX500 specifikācija atrodama [url=http://www.dpreview.com/news/0803/08031802panasonicfx500.asp#specs]Dpreview mājaslapā[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us