Panasonic prezentē jaunus DVD „kombainus” mājas multimediju centram

Lai arī visā pasaulē aizvien vairāk interesējas par augstas izšķirtspējas video formātiem jeb HD, arī ierastajai vērtībai – DVD – ir savs fanu pulciņš, kas neļauj standartam iesūnot. Panasonic klajā laidis DVD rakstītājus DMR-EH58 un DMR-EH68, kas kalpo arī kā personālie multimediju centri.

Saprotot, ka patērētājus ar „pliku” DVD piesaistīt būs pagrūti, Panasonic šos produktus izstrādāja ar mērķi, lai tie būtu funkcionāli, iespējām bagāti un ar augstu skaņas un attēla kvalitāti. Rezultātā ierīces ir spējīgas ne vien atskaņot vai ierakstīt DVD, bet arī „sagremot” DivX filmas, JPEG attēlus un MP3 mūziku, kas lieti noder mājas viesību laikā.

[img]/images/upload/DMREH58.jpg[/img]

DMR-EH58

HD video laikmetā par standartu kļuvuši jaunie atskaņotāji, kas uzlabo DVD kvalitāti un par izņēmumu nav arī Panasonic DMR-EH58 un DMR-EH68. Cietie diski, ar kuriem aprīkoti atskaņotāji, ar vienu pogas spiedienu ļauj pārtraukt TV raidījumu, to ierakstīt un līdz galam noskatīties vēlāk – tieši no tās pašas vietas, kur tas pārtraukts. Uz šiem diskiem arī iespējams saglabāt savus audio failus.

[img]/images/upload/DMREH68.jpg[/img]

DMR-EH68

Galvenā EH58 un EH68 atšķirība ir iebūvētā cietā diska kapacitāte, kas pirmajam modelim ir 250, bet otrajam – 320 gigabaiti. Papildus tam, EH68 ir arī USB un SD atmiņas kartes ligzda, kamēr EH58 – tikai USB ligzda. Panasonic produkts ar SD karšu ligzdu piedāvā uzņemtos fotoattēlus arī ierakstīt DVD diskā. Kā informēja aģentūras „Mediju tilts” pārstāvji, jau tuvākā mēneša laikā šie produkti nonāks arī Latvijas veikalu plauktos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us