Panasonic piedāvā full HD televizorus PZ800 ar 58 un 65 collu ekrāniem

Līdzīgi kā citi PZ800 sērijas modeļi, arī 58 un 65 collu televizoros īpaši piedomāts pie attēla un skaņas kvalitātes, skatītājiem piedāvājot augstas izšķirtspējas attēlus un kinoteātra cienīgu skaņas kvalitāti. Abi televizori nodrošina dabisko kontrastu 30 000:1 un dinamisko kontrastu 1 000 000:1, tādējādi, piemēram, melnā krāsa tiek atveidota dabiskā tonī, nevis pelēka vai tumši pelēka. Abos tālrāžos iestrādāta arī Panasonic jaunā V-Real Pro 3 signāla apstrādes tehnoloģija, kas ne tikai optimizē ekrāna darbību, bet arī atbalsta 134 miljardu krāsu atveidi.

Televizoros iestrādāta ne vien dubultās skenēšanas tehnoloģija, kura novērš attēla ņirboņu, kas var gadīties lielizmēra ekrāna televizoriem, bet tajos ietverta arī attēla izveides tehnoloģija, kas pati spēj radīt papildu attēlus, lai nodrošinātu gludu filmu atveidi.

Abi televizori piedāvā V-Audio Surround un SRS TruSurround XT skaņu. V-Audio Surround tehnoloģija ar lielu skaļruņu palīdzību nodrošina spēcīgus basus, savukārt SRS TruSurround XT tehnoloģija daudzkanālu audio skaņu atveido divu skaļruņu sistēmā, sniedzot teicamu 31 vatu spēcīgu telpisko skaņu.

Izstrādājot jaunos plazmas televizorus, īpaši piedomāts pie vides aizsardzības jautājumiem. Tāpēc Panasonic ir pirmais ražotājs, kas televizoru izstrādes procesā pilnībā atteicies no svina lietošanas. Turklāt 11. paaudzes full HD televizoram ir arī Eko režīms, kas automātiski pielāgo ekrāna spilgumu apkārtējās vides apgaismojuma apstākļiem, nodrošinot zemu enerģijas patēriņu. Plazmas televizori kalpos pat 100 000 darba stundu.

Televizoros iestrādāta gan SD atmiņas kartes, gan datora pieslēgvieta, tādējādi ekrānā ir viegli apskatāms, piemēram, personīgais videoarhīvs vai fotoalbums.

Abi modeļi ir triecienizturīgi, kas ir īpaši svarīgi ģimenēm ar bērniem, kuri neapzinoties var nodarīt kaitējumu ekrānam.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us