Panasonic LX3 fotokamera ar ultraplatleņķa 24 mm objektīvu

Kompānija Matsushita Electric Industrial, kas ir plašāk pazīstama ar zīmolu Panasonic, prezentē jaunu fotoaparātu DMC-LX3 ar 10,1 megapikseļu CCD sensoru un 24 mm gaismspējīgu ultraplatleņķa objektīvu LEICA DC VARIO Sumicron. Minētais ultraplatleņķa objektīvs ir reti sastopams kompaktklases fotokamerās, un tas lietotājam sniedz plašākas attēla kompozīcijas veidošanas iespējas. Turklāt DMC-LX3 modelis ir ideāls kompaktkameras piedāvājums tiem lietotājiem, kuriem jau ir spoguļkamera.

LX3 ir apgādāta ar paaugstināta jutīguma 1/1,63 collu CCD sensoru, kas ir īpaši izstrādāts tieši šim jaunajam modelim. Panasonic ir samazinājis LX3 1/1,63 collu CCD sensoru līdz 10,1 megapikselim, lai CCD varētu nodrošināt vairāk vietas katram pikselim, tajā pašā laikā sniedzot lielisku jutīgumu un pēc iespējas lielāku dinamismu, līdz maksimumam palielinot fotodiodes izmēru. Salīdzinot ar parasto 10 megapikseļu fotokameru, šie uzlabojumi ir ievērojami pilnveidojuši attēla kvalitāti, palielinot jutīgumu par aptuveni 40% un attēla piesātinājumu par aptuvenu 35%. CCD var atveidot attēlus, kas ir uzņemti ar 24 mm līdz 60 mm fokusattālumu jebkurā no trim formātiem: 4:3, 3:2 vai 16:9 un, pateicoties jaunajai Multiformāta funkcijai, kamera var uzņemt attēlu 3 formātos vienlaicīgi, lai lietotājs varētu izvēlēties realitāti vislabāk atspoguļojošo versiju.

Pateicoties jaunajam F2.0 24 mm ultraplatleņķa objektīvam LEICA DC VARIO-SUMMICRON, jaunā LX3 kamera var fotografēt ar lielākiem slēdža ātrumiem un uzņemt skaidrus, asus, neizplūdušus attēlus pat slikta apgaismojuma apstākļos. Turklāt šis objektīvs ļauj viegli iegūt brīnišķīgus attēlus uz viegli izplūduša fona.

LX3 ir apgādāta ar Panasonic modernizēto attēla procesoru Venus Engine IV. Šī ātrdarbīgā, augsta snieguma attēlu veidošanas sistēma ļauj iegūt skaidrus un asus attēlus, pat fotografējot ar augsta jutīguma iestatījumiem.

LX3 vienkārši lietojamais Manuālais režīms sniedz lietotājiem lielāku rīcības brīvību un kontroles iespējas. Tas ir ideāli piemērots tiem, kuri vēlas izpētīt fotogrāfijas radošo pusi. Autofokusa funkcija ļauj lietotājam kadrā izvēlēties pat vairākus autofokusa punktus, piespiežot pogu kameras augšējā daļā. Nospiežot to pašu pogu pēc attēla uzņemšanas, tiek palielināts laukums ap fokusa punktu, tādējādi ļaujot lietotājiem ērti pārbaudīt fokusēšanas precizitāti.

LX3 var lepoties ar 3 collu ekrānu ar 3:2 formātu un 460 000 punktu izšķirtspēju, kas nodrošina izcilu sniegumu gan fotografēšanas, gan aplūkošanas režīmā. Šķidro kristālu ekrāna Inteliģentā funkcija, ko izmanto visos Lumix modeļos, nodrošina ērtu uzņemto attēlu aplūkošanu praktiski jebkuros apstākļos, automātiski pielāgojot LCD ekrāna izgaismojumu.

Informācija presei.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us