Panasonic izsludina Eiropas mēroga fotokonkursu Lumix Award

Panasonic Europe ir atklājusi Lumix Award digitālo fotogrāfiju konkursu tiešsaistē internetā. Šī konkursa pirmsākumi rodami 2002. gadā, kad kompānija Panasonic izveidoja Eiropas mēroga interneta fotokonkursu, kura mērķis bija veicināt radošu pieeju ciparu fotogrāfiju uzņemšanā, kā arī radīt vienotu interaktīvu platformu, lai fotogrāfiem būtu iespējams padalīties ar saviem darbiem. Šī gada fotokonkursa temats ir Dzīvā planēta iedrošinot dalībniekus iesūtīt fotogrāfijas, kurās, viņuprāt, vislabāk atspoguļota apkārtējā vide.

“Mēs ceram, ka Lumix Award fotokonkurss iedrošinās cilvēks būt radošākiem un parādīt apkārtējiem ar fotoaparāta palīdzību, kāda izskatās mūsu planēta dažādās vidēs,” konkursa mērķi izskaidroja Svens Dabelsteins, Panasonic Marketing Europe pārstāvis.

Konkurss ilgs sešus mēnešus no šī gada oktobra līdz nākamā gada martam. Katru mēnesi neatkarīga žūrija, kuras sastāvā būs profesionāli fotogrāfi un radoši cilvēki, izvēlēs vienu uzvarētāju, kurš balvā saņems Panasonic fotokameru DMC-FZ28. Savukārt Lumix Award kopvērtējuma uzvarētājs par labāko fotogrāfiju savā īpašumā saņems fotoaparātu DMC-G1, kas šobrīd ir pirmā kamera pasaulē, kas balstīta uz Micro Four Thirds sistēmu un ir ar maināmiem objektīviem.

Plašāku informāciju par konkursu iespējams iegūt interneta mājas lapā www.lumixaward.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us