Panasonic izlaiž divus jaunus Blu-ray atskaņotājus, DMP-BD35 un DMP-BD55

Kompānija Panasonic, kinomīļiem piedāvā divus jaunus Blu-ray atskaņotājus DMP-BD35 un DMP-BD55, kuros iestrādāta tehnoloģija, kas ļauj atspoguļot izcili dabiskas krāsas. Šo progresīvo tehnoloģiju izveidoja Panasonic Hollywood Laboratory, 15 gadus sadarbojoties ar profesionālām kinostudijām Holivudā.

Lai patērētāji varētu pēc iespējas vairāk izbaudīt mājas kino, tika piedomāts ne vien pie dabiskās attēlu krāsu atveides, bet arī skaņas kvalitātes. Tādējādi abi atskaņotāji, pateicoties HD Audio dekoderim (Dolby® TrueHD, Dolby® Digital Plus and DTSTM-HD Master Audio Essential), atbalsta 7.1 kanālu telpisko skaņu. DMP-BD55 audioveikstpēja ir vēl lielāka, tas spēj atveidot skaņas tādā kvalitātē, kādā to varam dzirdēt mūsdienīgi aprīkotos kinoteātros.

Šo augsto attēla un skaņas kvalitāti nodrošina UniPhier mikroshēma, ko Panasonic radījis, pirmo reizi pasaulē piemērojot 45 nanometru tehnoloģiju masu patēriņa produktam. Tehnoloģija, kas ļāvusi integrēt dažādas funkcijas vienā mikroshēmā, ļāvusi ne vien būtiski uzlabot skaņas un attēla kvalitāti, bet arī ievērojami samazinājusi atskaņotāja enerģijas patēriņu. Pateicoties šai tehnoloģijai, DMP-BD35 augstums ir tikai 49mm.

Abi Blu-ray atskaņotāji ir pieslēdzami globālajam tīmeklim, tādējādi patērētājs ar šo ierīču palīdzību varēs internetā lejuplādēt bildes, subtitrus un citu noderīgu informāciju iecerēto videomateriālu ērtai skatīšanai.

Aparātos iebūvēts arī SD karšu lasītājs, tādējādi paverot iespēju atskaņot ar fotokameru vai videokameru uzņemtos materiālus 1920×1080 rezolūcijā.

Aptuvenā cena Latvijas veikalos – DMP-BD35 250 Ls, DMP-BD55 300 Ls.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us