Panasonic iepazīstina ar DMC-G1, pasaulē pirmo jaunās paaudzes digitālo fotoaparātu ar maināmiem objektīviem

Kompānija Matsushita Electric Industrial šodien pirmo reizi iepazīstina ar ciparu fotokameru ar maināmiem objektīviem DMC-G1, kas balstīta uz Micro Four Thirds sistēmu. Jaunais fotoaparāts ir kompakts un viegli lietojams, tajā pašā laikā tajā iestrādātas daudz modernu funkciju.

Jaunās fotokameras samazinātie izmēri un augstvērtīgā attēla kvalitāte ir iespējama, pateicoties 4/3 12.1 megapikseļa Live Mos attēla sensoram, kā arī Panasonic Venus Engine HD procesoram. Turklāt G1 ir aprīkots ar putekļu novēršanas sistēmu, kas rūpējas, lai putekļi un citi svešķermeņi nepiekļūtu attēla sensoram. Tā ir aktuāla problēma visām fotokamerām ar maināmiem objektīviem, tomēr pateicoties šai jaunajai sistēmai, G1 lietotājiem vairs nebūs jāuztraucas par putekļiem.

Ar G1 Panasonic ir izveidojis pilnīgi jaunas kategorijas digitālo kameru, kas, izmantojot Micro Four Thirds sistēmas priekšrocības, ir padarīta par vieglu kompaktklases fotoaparātu. Jaunā Micro Four Thirds sistēma ietver arī lielāku skaitu elektrisko kontaktu objektīva stiprinājumā, tādējādi ļaujot nākotnē atbalstīt jaunas funkcijas un paplašināt sistēmas funkcionalitāti. Tomēr G1 der ne tikai Micro Four Thirds sistēmas, bet arī ierastie Four Thirds sistēmas objektīvi. Viss, kas nepieciešams ir tikai adapteris. Tādējādi tie, kuri jau iegādājušies Four Thirds sistēmas objektīvus, varēs turpināt tos lietot arī ar G1.

G1 ir ideāli piemērota kamera tiem cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti mazā, viegli lietojamā fotoaparātā ar augstu veiktspēju. Apvienojumā ar inovatīvo bezspoguļu struktūru, kā rezultātā ir ievērojami samazināts kameras izmērs, Lumix G Micro sistēma paver iespējas vēl nebijušai mobilitātei un vieglai lietojamībai, iestrādājot kamerā augstas izšķirtspējas elektronisko skata meklētāju (Full-time Live View Finder) ierastā optiskā skata meklētāja vietā.

G1 iestrādāts inteliģentais automātiskais režīms, kas piedāvā plašu dažādu funkciju klāstu, piemēram, autofokusa noteikšana, sejas atpazīšanas funkcija, inteliģentā kompozīcijas izvēle, inteliģentā ISO kontrole, inteliģentā ekspozīcija un MEGA O.I.S. Tas viss paver plašas iespējas uzņemt lieliskus attēlus, tajā pašā laikā garantējot vieglu lietošanu.

Ērtības labad G1 iestrādāta arī priekšskatījuma funkcija, kas fotogrāfam parādīs, kā slēdža darbības ātrums, kā arī citi iestatījumi ietekmēs fotogrāfiju. Lielais 3 collu LCD ekrāns ar 460 000 punktu rezolūciju, ļaus apskatīt pat vissmalkākās attēla detaļas ekrānā.

Teicamā attēla kvalitāte ir panākta ar 4/3 12,1 megapiskeļa Live MOS sensoru, kā arī jauno Venus Engine HD procesoru, kas izceļas ar lieliskām trokšņu reducēšanas spējām. Turklāt Panasonic, domājot par ekoloģiju, panāca, ka G1 patērē mazāk enerģijas nekā citi līdzīgi fotoaparāti.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us