Panasonic fotokamera Lumix DMC-FX35 ar 25mm platleņķa objektīvu

Panasonic, ikdienas vajadzībām iesaka 10.1 megapikseļa ciparu fotoaparātu Lumix DMC-FX35, kas aprīkots ar modernizētu inteliģento automātisko režīmu, kas palīdzēs uzņemt fotogrāfijas vislabākajā kvalitātē, un 25 mm LEICA DC platleņķa objektīvu. Panasonic ir modernizējis inteliģento automātisko režīmu, kas ir lielisks palīgs cilvēkiem, kuri nepārvalda visas fotokameras iespējas, nodrošinot DMC-FX35 ar inteliģentās ekspozīcijas un digitālo sarkano acu korekcijas funkciju papildus jau ierastajām Mega O.I.S. (optiskā attēla stabilizēšanas sistēma), inteliģentās ISO kontroles, inteliģentās kompozīcijas izvēles, sejas noteicēja un ātrā autofokusa funkcijām.

Jaunā inteliģentās ekspozīcijas funkcija automātiski kontrolē ISO jutīgumu, lai palielinātu aptumšota laukuma apgaismojumu vai samazinātu pārāk izgaismota laukuma spilgtumu attēlā. Tādējādi, uzņemot bildes, vairs nebūs jāuztraucas par pārāk izgaismotām vai pretēji – nepietiekami izgaismotām – fotogrāfijām. Tāpat tagad iespējama automātiska digitālā korekcija nevēlamajam sarkano acu efektam, ko izraisa zibspuldze.

Jau ierasts, ka FX sērijā inteliģentā kompozīcijas izvēles funkcija iestata piemērotāko kompozīcijas režīmu iecerētajai fotogrāfijai, automātiski izvēloties to no visbiežāk lietotājiem kompozīcijas režīmiem, piemēram, portrets, ainava, makro, nakts portrets un nakts ainava. Optiskā attēla stabilizēšanas sistēma novērš roku trīcēšanas efektu, bet inteliģentā ISO kontrole nepieļauj attēlu izplūšanu. Sejas noteicējs atpazīst cilvēka seju, lai automātiski uzstādītu fokusu un atbilstošo ekspozīciju. Pateicoties ātrā autofokusa funkcijai, fotokamera uzsāk fokusēšanos objektam, pat līdz pusei nepiespiežot slēdža pogu, tādējādi samazinot autofokusa laiku. Ieslēdzot inteliģento automātisko režīmu, šīs daudzpusīgās funkcijas tiek iedarbinātas automātiski, līdz ar to jūs varat fotografēt, neuztraucoties par iestatījumu regulēšanu mainīgos apstākļos.

25 mm platleņķa objektīvs sniedz iespēju iemūžināt fotogrāfijās plašāku ainavu vai objektu, nekā uzņemot bildes no tās pašas vietas ar parasto 35 mm kameru. Īpaši būtiski tas izpaužas, kad cilvēks vēlas fotografēt telpās, bet telpas izmēri objektīvam neļauj aptvert iecerēto ainavu.

FX sērijas fotokamera turpina nodrošināt teicamu attēlu kvalitāti un unikālas funkcijas. Mazā un kompaktā DMC-FX35 ietver jaunu 720p augstas izšķirtspējas (HD) filmēšanas iespēju un tiešās izejas funkciju, kas ļauj aplūkot gan uzņemtos fotoattēlus, gan videoierakstus HD kvalitātē televizora ekrānā.

DMC-FX35 ir 230 000 punktu augstas izšķirtspējas šķidro kristālu ekrāns (LCD), kas ir apgādāts ar inteliģentā LCD ekrāna funkciju. Tā nosaka apgaismojuma apstākļus un veic 11 pakāpju LCD ekrāna spilgtuma kontroli, nodrošinot apstākļiem visatbilstošāko apgaismojumu.

Savukārt uzņemto fotoattēlu aplūkošanas funkcija piedāvā muzikālo efektu atbilstoši jūsu garastāvoklim.

Fotoaparāta aptuvenā cena Latvijas veikalos ir Ls 200.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us