Palm Pixi un Palm Pixi Plus

Nesen iznākušo Palm Pixi tagad papildina Palm Pixi Plus, kuram tagad pievienota tikai viena, tiesa gan diezgan būtiska, funkcija – Wi-Fi savienojamība. Kamēr tā tastatūru nevar nosaukt par perfektu un arī operētājsistēmas darbība var būt kaitinoša, tas tomēr ir labs un nedārgs viedtelefons

Pirmā lieta, ko pamanīsiet, paņemot rokā Palm Pixi plus un arī tā priekšteci Palm Pixi, ir tas, cik telefons ir viegls, būtībā, paņemot to rokās, šķiet, ka kaut kas pietrūkst un gribās pārliecināties, vai tam baterija vispār ir ielikta. Telefons plaukstā ieguļ ļoti ērti un arī tā izmēri ir pietiekami labi, lai ērti nēsātu kabatā – 5.59 cm x 11.18 cm x 1 cm.

[img]/images/upload/20100131171108.jpg[/img]

Telefonam ir gan 3.5 mm austiņu ieeja, gan arī mini-USB ports.
Ierīcei ir skārienjūtīgais ekrāns un pilnās QWERTY tastatūras taustiņi. Lai arī navigēšana šajos divos modeļos ir diezgan atšķirīga no iepriekšējiem Palm modeļiem, tomēr tā ir gana loģiska un saprotama, lai ātri pierastu pie tās.
Diemžēl sīkās gumijas podziņas nav īsti ērtas rakstīšanai, tāpēc tās pārsvarā jāspiež ar nagu un rodas diezgan daudz kļūdas rakstot garāku tekstu, jo var netrāpīt uz pareizajām podziņām.

[img]/images/upload/20100131171121.jpg[/img]

Telefoniem ir 2.6 collu ekrāns ar 320 x 400 punktu izšķirtspēju, tas ir gana liels, lai ērti rakstītu un pārskatītu garus e-pastus.
Telefonam ir 8GB atmiņa un tam nevar ievietot atmiņas kartes, taču vidējam telefonu lietotājam, kas nevēlas piegrūst telefonu pilnu ar video failiem, tas ir pilnībā pietiekami.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us