Palielinās iespēja, ka Windows 7 laidīs apgrozībā nākamgad

Microsoft Windows Hardware Engineering Conference laikā programmatūras gigants ne tikai atklājis vairākas gaidāmā Windows 7 iespējas, bet arī nācis klajā ar kārtējo provizorisko paziņojumu par operētājsistēmas debijas laiku – 2009.gada vidus.

Microsoft direktors Dougs Hovs (Doug Howe) savā prezentācijā WinHEC koncefences laikā nosaucis visai precīzu Windows 7 debijas laiku – vasaras vidus. Ja viss norisināsies kā plānots, Windows 7 lietotājiem būs pieejams vēl pirms lielās vasaras sezonas beigu iepirkšanās, kad daudzi vecāki savām atvasēm iegādājas jaunus datorus.

Sākotnējā informācija liecināja, ka Microsoft plāno Windows Vista pēcnācēju prezentēt ap 2011.vai 2012.gadu – līdzīgi kā ar Windows XP un Windows Vista ieturēto 5 gadu starpposmu. Lietotāju neapmierinātība ar jauno operētājsistēmu lika Microsoft mainīt savus plānus un jaunu, ar aparatūru daudz savietojamāku operētājsistēmu radīt pēc iespējas ātrāk.

[img]/images/upload/windows7-20081028-2.jpg[/img]
Vēl šī gada sākumā Microsoft pārstāvju optimistiskākie solījumi bija Windows 7 laist apgrozībā 2010.gadā. Nedaudz vēlāk Microsoft vadītājs Stīvs Balmers (Steve Ballmer) izteica ideju par operētājsistēmas debiju 2009.gadā, taču to neapstiprināja kā iespējamo oficiālo termiņu.

Jāpiezīmē, ka Windows 7 debijas termiņa pabīdīšana nozīmē, ka Windows Vista otrā servisa paka varētu tikt prezentēta [url=http://datuve/raksts/2143/Windows_Vista_otra_servisa_paka_%E2%80%93_vel_pirms_Windows_7_debijas]nākamā gada pavasarī[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us