Opera Software piedāvā Opera 10.60 tīmekļa pārlūku

Kompānijas Opera Software izstrādātāji paziņoja par Opera 10.60 interneta pārlūka fināla versijas izlaišanu. Norvēģu izstrādātāju populārā un, turklāt, bezmaksas pārlūka jaunā versija ieguva pilnīgu dizainu un draudzīgu interfeisu.

Jaunajā pārlūkā ir pieejamas tehnoloģijas, kuras veido Interneta nākotni. Viena no tām ir API atbalsts ģeolokācijai (Geolocation API), kurš ļauj noteikt lietotāja atrašanās vietu. Lai nodemonstrētu API darbu ģeolokācijai, Opera Software speciālisti izstrādāja interaktīvo karti, kura reālā laikā rāda Opera pārlūka lejupielādes skaitu visos pasaules reģionos.

Izstrādātāji panāca pārlūka ievērojami ātrāku darbību. Salīdzinājumā ar 10.50 versiju (tā tika piedāvāta šī gada martā), Opera 10.60 darbojas par 50% ātrāk. Pārlūks ir aprīkots ar Opera Turbo firmas tehnoloģiju, kura atvieglo “lēno” kanālu lietotājiem tīklu resursu izmantošanu, kuri izmanto novecojušos protokolus (dial-up, EDGE vai 3G). Tāpat kā pagājušajā versijā, Opera 10.60 ietver sevī Opera Unite paketes funkcionālu, kas pārvērš parasto pārlūku par pilnvērtīgu serveri.

Opera 10.60 atbalsta HTML5 jauno standartu, tai ir atvērtais WebM video kodeks, kas ļauj skatīties optimizētu video tieši pārlūkā un visās platformās. Programmā ir realizēta aizsardzība pret tīklu krāpniecību, fišinga un kaitīga programmnodrošinājuma mehānisms, pamatojoties uz AVG kompānijas izgudrojumiem. Sistēma pastāvīgi atjauno ziņas par jauniem draudiem Tīklā un brīdina lietotāju par negodīgām saitēm un servisiem.

Opera 10.60 var bezmaksas lejupielādēt www.opera.com mājas lapā. Izmantot jaunumu var Windows, Mac un Linux opērētājsistēmu datoru lietotāji.

Kā avots izmantotas webplaneta.de un www.opera.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us