Opera Mini atbalsta vairāk kā 3000 mobilo telefonu modeļus

Norvēģu kompānija Opera Software paziņoja par kārtējo sava mobilo telefonu tīmekļa pārlūka sasniegumu – Opera Mini. Šo tīmekļa pārlūku šodien izmanto vairāk kā 61 milj. cilvēku, un interneta lūkotājs nodrošina 3000 mobilo iekārtu pieeju tīklā.

Jaunā Opera Mini tīmekļa pārlūka versija ar numuru 5.1. būtiski uzlabos telefonu ar vājām tehniskām raksturīpašībām, tādām kā neliels atmiņas apjoms, pieeju tīklā. Tīmekļa pārlūka jaunajā variantā ir optimizēts lietotāja interfeiss, kas tagad ļauj vienlaikus atvērt vairāk lapu.

Jauno mobilo tīmekļa pārlūku rekomendē izmantot tiem telefonu īpašniekiem, kuri ir ražoti uz Nokia S40 platformas bāzes, kur ir ierobežots atmiņas apjoms. Šādi telefoni ir: Nokia 2700, Nokia 6300 un Nokia 5130 XpressMusic. Opera Mini 5.1 tīmekļa pārlūks ir optimizēts, lai izmantotu to telefonos ar nelielas platības ekrāniem, piemēram: Samsung SGH-E250, Sony Ericsson W810i un Sony Ericsson K550i.

[img]http://datuve/images/upload/20100715192032.jpg[/img]

Turklāt, jaunam tīmekļa pārlūkam nav problēmu ar atmiņas trūkumu, ka arī tas neprasa lietotājam lapu ielādi darba laikā. Pirms nosūtīt tīklā pieprasīto materiālu uz telefonu, mobilais web-pārlūks saspiež to par 90%, ļaujot iegūt augstāku pieejas ātrumu un būtiski samazina ielādējamā kontenta apjomu, kas, savukārt, ļauj samazināt izmaksas par mobilo internetu.

Apmeklējot resursu m.opera.com, lietotāji varēs ielādēt sev aktuālo tīmekļa pārlūka versiju. Turklāt, optimālākā versija, kas darbojas ar konkrētu telefonu, tiks piedāvāta automātiski.

Kā avots izmantotas webplaneta.de un opera.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us